Diversion i Why Not? dali czadu dla Natalii

  • 08.02.2019, 23:39 (aktualizacja 09.02.2019, 06:53)
  • Tomasz Ratuszniak
Diversion i Why Not? dali czadu dla Natalii Diversion na scenie DK Mors.
Dla Natalii Koczanowskiej przeznaczony był dochód z tegorocznego koncertu charytatywnego Anioły są takie ciche, organizowanego przez wolontariuszy z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. Natalia odebrała czek na 11 600 zł, a także obraz namalowany przez 11-letnią Natalię Skruch z kółka plastycznego działającego w Osiedlowym Klubie Kultury Ósemka.

Piąty już koncert, którego koordynatorką była Katarzyna Buszek, otworzyła Aleksandra Chłopek, recytując wiersz własnego autorstwa.

Młodzież przybyłą do Domu Kultury Mors przywitali: Marta Czekaj, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego i Jan Borek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. A salę widowiskową zapełniła młodzież ze szkół podstawowych nr 2 i 5 w Dębicy, SP w Borowej, Chotowej, Latoszyna, Zawady i Żyrakowa, a także Zespołu Szkół Ekonomicznych, I Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy oraz gospodarze, czyli II LO.

Tuż po występie Marty Czekaj i Jana Borka, Maria Szydłowska i Stefan Świstak, prowadzący imprezę, zaprosili na scenę wokalistkę Zuzannę Grecką, której akompaniowała Natalia Cich. Później publiczność miała okazję oklaskiwać również tancerkę Izabelę Mazur ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, a także wokalistkę Annę Prucnal z akompaniamentem Kingi Sikory i śpiewającą oraz grająca na gitarze Wiktorię Gawlik.

Prawdziwy show dał zespół Diversion, który na dużej scenie występował dopiero drugi raz, ale pokazał, że świetnie się na niej bawi. 

Dużą atrakcją był też występ iluzjonisty Pawła Szretera, który nie tylko kilkakrotnie przeciął swoją asystentkę, ale i zgubił zegarek Jana Borka, który dyrektor znalazł później  w chipsach.

Gwiazdą koncertu była natomiast grupa Why Not? z Pilzna, której liderką jest wokalistka Zofia Świerczek. Zespół pracuje właśnie nad debiutancką płytą.

Sponsorami koncertu byli: Stefan Bieszczad, właściciel firmy Suret, Józef Darłak, prezes firmy Darco, Magdalena i Wojciech Świerczkowie, właściciele firmy Met-Chem, Jerzy Wodzień z Hotelu Millenium i Krzysztof Tarczyński, właściciel firmy Kazet.

Za scenariusz odpowiadała Agnieszka Czapla wraz z osobami prowadzącymi koncert, za organizację i promocję Katarzyna Buszek, za projekty materiałów promocyjnych Alicja Suknarowska (absolwentka II LO), za pomoc audiotechniczną: Mirosław Mazur, Dominik Majda i Jakub Kurzyński, za scenografię Miniprzedsiębiorstwo Bon Voyage, za prezentację wolontariatu Karolina Szczudło i Maria Wielgus, a za obsługę fotograficzną Ewa Mika. 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe