Wtorek, 20.08.2019

Jakie jest to najważniejsze słowo na K?

  • 09.02.2019, 18:21 (aktualizacja 09.02.2019, 19:14)
  • Janusz Grajcar
Jakie jest to najważniejsze słowo na K?
Tytułowe pytanie podczas szóstego spotkania pod hasłem Walentynka dla Jezusa zadał zgromadzonym w kościele w Pustkowie Osiedlu ks. Marcin Baran. Zastępca dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie przewodniczył mszy św. na rozpoczęcie obchodów.

Jeszcze przed mszą św. odbyło się przygotowane przez grupę młodzieżową KSM preludium, które tematycznie nawiązywało do dzisiejszej Ewangelii opowiadającej o spotkaniu Jezusa z cudzołożnicą.

O tym, co jeszcze wydarzyło się podczas Walentynki dla Jezusa w Pustkowie Osiedlu, będzie można przeczytać we wtorkowym wydaniu Obserwatora. Zapraszamy do lektury.

Poniżej galeria zdjęć.

Janusz Grajcar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe