Wtorek, 20.08.2019

Sołtyską została, bo chce pomagać ludziom

  • 10.02.2019, 15:52 (aktualizacja 10.02.2019, 16:14)
  • Janusz Grajcar
Sołtyską została, bo chce pomagać ludziom Od lewej stoją: Kamil Krzysztofczyk, Marian Barnaś, Elżbieta Kizior, Krystyna Krężel, Renata Żydek i Andrzej Kos.
Na trzecią kadencję wybrana została Krystyna Krężel. Dotychczasowa sołtyska Borowej nie miała w wyborach kontrkandydata. Zgłoszony z sali podczas zebrania wiejskiego Tadeusza Majka nie wyraził zgody na kandydowanie.

Krystynie Krężel pomagać będzie rada sołecka. W jej skład wchodzą: Marian Barnaś, Elżbieta Kizior, Andrzej Kos, Kamil Krzysztofczyk i Renata Żydek. 

Liczba mieszkańców Borowej na koniec 2018 roku wynosiła 755 osób, w tym 376 kobiet i 379 mężczyzn. 

Więcej o przebiegu zebrania wyborczego w Borowej będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu OL. Tam też wyniki wyborów z Róży.

Poniżej galeria zdjęć z Borowej.

Janusz Grajcar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe