Środa, 16.10.2019

Targi pracy już w czwartek

  • 11.02.2019, 16:07
  • Ryszard Pajura
Targi pracy już w czwartek
Dla poszukujących zatrudnienia w dobrej firmie i gotowych na nowe wyzwania zawodowe czekają setki ofert pracy. Tyle, że trzeba ich szukać w Rzeszowie, gdzie 14 lutego, w Hali Podpromie odbędą się Podkarpackie Targi Pracy.

Odbędą się w godz. 10:00-16:00. Organizatorem największych targów pracy w regionie jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie inne osoby poszukujące zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki, będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy, przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz przez firmy zagraniczne, USA i Niemiec.

Zainteresowani będą mieli duży wybór, swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.

- Jest bardzo duże zróżnicowanie, jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XVIII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, partnerem technologicznym: LOTAMS natomiast partnerem wspierającym: Pratt & Whitney.

 

Informacja WSIZ

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eryk
Eryk 12.02.2019, 07:38
Te targi to słabe są, taka napomowana PRem wydmuszka, byłem 1 i 2 lata temu i nic ciekawego. Najciekasze to chyba stoiska uczelni :-D

Pozostałe