Na stadionach nie zawsze jest bezpiecznie

  • 13.02.2019, 09:45 (aktualizacja 14.02.2019, 08:54)
  • Tomasz Ratuszniak
Na stadionach nie zawsze jest bezpiecznie
O przestępstwach z nienawiści na stadionach naszego powiatu, dyskutować będą uczestnicy debaty społecznej, która odbędzie się w piątek 1 marca w Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowych w Pustyni.

Do debaty, organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Dębicy, zaproszeni zostali m.in. prezesi oraz działacze klubów piłkarskich podokręgu piłki nożnej w Dębicy. Wezmą w niej udział również przedstawiciele Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie.

Spotkanie, na które organizatorzy zapraszają  zainteresowanych tematem, rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa około dwie godziny.

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
deb
deb 13.02.2019, 12:07
Nie ma to jak kółko różańcowe które rozmawia o sprawach, o których nie maja pojęcia. Oczywiście mam tu na myśli znajomość środowiska (skutki, przyczyny) a nie jakieś stereotypy.

Pozostałe