Runmageddon? Nie, Funmageddon!

  • 14.02.2019, 08:07 (aktualizacja 14.02.2019, 14:12)
  • Tomasz Ratuszniak
Runmageddon? Nie, Funmageddon! Krzysztof Kędzior podczas biegu Runmageddon Hardkor Kocierz (23km. + 70 przeszkód)
Grupa maniaków biegów przeszkodowych OCR, pod opieką trenera OCR Athlette - Łukasza Gębary, na co dzień pracującego w dębickich i rzeszowskich siłowniach, 11 maja organizuje dla wszystkich ludzi żądnych ekstremalnej, sportowej przygody, falę biegu Runmageddon, pod własną nazwą: Fuunmageddon.

- Cała rzecz polega na tym, iż kilkunastu biegaczy OCR, profesjonalnie zajmujących się tego typu biegami, postanowiło umożliwić każdemu, kto zechciałby przeżyć swój własny Runmageddon, start w takim wydarzeniu - tłumaczy Krzysztof Kędzior, ambasador biegu.

Informacji na temat tego wydarzenia udziela tak on, jak i wszyscy inni członkowie grupy OCR Team Dębica, do której należą m.in. Łukasz Gębara i Krzysztof Kędzior.

Organizatorzy gwarantują uczestnikom,  którzy zapiszą się na odpowiednią falę biegu, pomoc na runmageddonowej trasie, naszpikowanej przeszkodami. Tak fizyczną, jak i mentalną.

- Podamy rękę, podsadzimy na ściankach, pomożemy przejść zasieki, przeszkody z opon, oraz te cięższe, wymagające siły i kondycji fizycznej. Nikogo nie zostawimy z tyłu, nikt nie zostanie bez wsparcia - zapewnia Krzysztof.

Bieg będzie odbywał się w atmosferze wspólnej zabawy (pomimo jego ekstremalnego charakteru), oraz wsparcia ze strony wszystkich zawodników.

Aktualnie udział w Funmageddonie deklaruje już kilkanaście osób, w tym co najmniej kilkoro debiutantów, mężczyzn i kobiet. Zainteresowani muszą tylko zapisać się na bieg, opłacić udział w nim (aktualna cena: 169 zł, która z każdym kolejnym miesiącem,,aż do maja, będzie rosła) i stawić się 11 maja o godz. 11: 00 na starcie biegu, w okolicach Krakowa (dokładna lokalizacja na dzień dzisiejszy pozostaje niespodzianką organizatora).

Bieżące informacje o biegu i przygotowaniach do niego, można śledzić na stronie wydarzenia, oraz profilu ambasadora akcji: Krzysztofa Kędziora.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Brawo
Brawo 14.02.2019, 13:10
super inicjatywa

Pozostałe