Sławomir Neumann o silnej Polsce

  • 20.02.2019, 21:19
  • Tomasz Ratuszniak
Sławomir Neumann o silnej Polsce
Sławomir Neumann, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej RP, 27 lutego gościł będzie w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36. Organizatorem spotkania z posłem jest Koalicja Obywatelska Ziemi Dębickiej.

Otwarte spotkanie, którego tematem będzie silna Polska w silnej Europie, rozpocznie się o godz. 17:00.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sPOKO
sPOKO 21.02.2019, 15:44
Przecież nie ma klubu PO. Nawet nie wiedzą kogo zapraszają :D
$
$ 21.02.2019, 14:28
Ale to już było !
1 Rzeczpospolita była silna!!!!
dębicki patriota
dębicki patriota 21.02.2019, 12:02
Czyli Olu co głosować na byłych komunistów??Miller, Cimoszewicz itp.To jest okej komuno wróć???
dębicki demokrata
dębicki demokrata 21.02.2019, 17:57
Przecież możesz spokojnie zagłosować na "Wiosnę" Pana Biedronia lub coś podobnego.
Gienia
Gienia 21.02.2019, 16:54
Nie! Przecież głosować lepiej na tych z PiS typu Piotrowicz, Kryże itp.
Ola
Ola 21.02.2019, 16:06
Zapewniam, że lepiej głosować na p. Cimoszewicza jak na p. Kępę czy p. Szydło. Wiedza ,doświadczenie, kultura polityczna, wyczucie dyplomatyczne są znacznie wyższe zapewne u p. Cimoszewicza niż u wszystkich jedynek i dwójek z listy PiS. Po co ci państwo wybierają się do Brukseli jak im ta Unia tak przeszkadza? Chyba tylko po kasę. A ja osobiście nie chcę, aby reprezentanci mojego kraju zawsze przegrywali 27:1. Własnej cegiełki do tego nie przyłożę. A hasło "komuno wróć " już jest wyświechtane.
qac
qac 22.02.2019, 13:44
Unia nikomu nie przeszkadza i jest to jakieś osiągnięcie w europejskiej współpracy ale brukselscy biurokraci muszą wiedzieć gdzie ich miejsce w szeregu. Czyżbyś uważała że Brytyjczycy to kompletni durnie. Widocznie mieli dość tych nietrzeźwych przywódców UE. Przewodniczący Komisji Europejskiej – Jean-Claude Juncker przecież to kompromitacja. A dlaczego Tusk i przywołany poprzednio przewodniczący nie zapobiegli wyjściu z UE UK. ? Ryba psuje się od głowy.
ale jak to
ale jak to 20.02.2019, 21:55
Ta Koalicja Obywatelska Ziemi Dębickiej, co to taka bezpartyjna miała być w wyborach? :D Wiarygodność zerowa, ciekawe czy ktokolwiek wierzy w ich bezpartyjność rzekomą jak partyne spotkania organizują...
ciekawy z Dębicy
ciekawy z Dębicy 21.02.2019, 18:01
A Pani Alina ,która na złość komunistom zorganizowała wzorową Szkołę Podstawową Nr 11, w tej KOZD działa ? Wie ktoś coś ?
bodo
bodo 22.02.2019, 19:04
Ciekawe jakie to były sukcesy
poinformowany
poinformowany 22.02.2019, 12:06
Działa, działa - nawet jest tutaj z nami jako Ola :)
ciekawy z Dębicy
ciekawy z Dębicy 23.02.2019, 20:34
Pozdrawiam i życzę sukcesów !
Ola
Ola 21.02.2019, 11:18
W dzisiejszej rzeczywistości politycznej serwowanej nam brutalnie przez PiS łączęnie się wszystkich podmiotów obywatelskiej opozycji oraz opozycji parlamentarnej jest obowiązkiem wszystkich nie zgadzajacych się na poczynania PiS. Zrozumiałym jest, że ta sytuacja martwi bardzo lokalnych działaczy partii prezesa. No cóż panowie musicie zacząć się przyzwyczajać do nowej rzeczywistości. Nic nie trwa wiecznie.
asdfg
asdfg 22.02.2019, 14:49
Lubię jak PIS rządzi. Wysoki wzrost PKB, niskie bezrobocie, transfery socjalne dla najuboższych, dobra sytuacja budżetowa. Oby rządzili jak najdłużej. PO zawsze ma pecha i nawet jakby coś chcieli zrobić dla społeczeństwa to sytuacja obiektywna nie pozwala :):):)
Gienia
Gienia 23.02.2019, 13:17
takie sukcesy, ze mamy miliardowy deficyt zamiast nadwyżki budżetowej , tak jak większości Państw UE, taka jest właśnie polityka pis - rozdawnictwo niepochamowane w czasach światowej koniunktury, a jak przyjdzie kryzys to wtedy będziemy mieli gracki klimat w ekonomii.... i obniżanie emerytur i różnych bonusów socjalnych
Bezpartyjny