Pomóż Błażejowi wrócić do zdrowia

  • 27.02.2019, 08:06 (aktualizacja 27.02.2019, 08:30)
  • Janusz Grajcar
Pomóż Błażejowi wrócić do zdrowia Plakat w pełnej wersji można zobaczyć poniżej.
Rodzinny festyn charytatywny dla Błażeja Ciurkota odbędzie się w niedzielę 3 marca w Domu Sportu w Dębicy. Przyjdź i pomóż mu wrócić do zdrowia - liczy się każda złotówka.

Impreza odbywać się będzie równolegle na dwóch halach. Na dużej wydarzenia rozpoczną się już o godz. 8:00. Rozegrany zostanie turniej piłkarski dla rocznika 2009 z udziałem drużyn: SMS Igloopol, ASP Wisłoka, Soccer Ropczyce, MKS DAP Dębica, LUKS Skrzyszów, Czarnovia, SP Igloopol i Stal Mielec.

W przerwach o godz. 12:35 i 14:00 zaprezentuje się grupa taneczna Soul Dance. O godz. 14:30 rozpocznie się natomiast pokaz freestyle football mistrza Polski i ćwierćfinalisty mistrzostw świata Dawida Krzyżowskiego. Cały czas trwać będzie loteria fantowa, w której każdy los wygrywa.

Na małej hali od godz. 9:30 czekać będzie strefa dla maluchów z dmuchańcami, balonami z helem i malowaniem twarzy. Od godz. 10:00 do udziału w rozgrywkach szachowych zaprosi natomiast Gryf Dębica. Będzie też można skorzystać z porad dietetetycznych i sprawdzić stan swojego ciała.

Cały dochód przeznaczony zostanie dla Błażeja Ciurkota, który ma za sobą już dwie operacje usunięcia guza, cztery cykle chemioterapii, ponad trzydzieści naświetleń głowy i kręgosłupa. Wiosną ubiegłego roku był obrońcą drużyny w szkółce piłkarskiej. Treningi kochał tak jak matematykę – to nie żart, bo lubi rozwiązywać trudne zadania.

Niespodziewanie, tuż przed dziewiątymi urodzinami zaatakowała go ciężka choroba o nazwie medulloblastoma, uniemożliwiając kontynuowanie gry w piłkę i nauki w szkole. Od tej pory walczy z chorobą – leczy się, rehabilituje i wierzy, że jeszcze wróci na murawę i do kolegów i koleżanek w szkole. Również dzięki wsparciu wszystkich ludzi dobrej woli.

Błażejowi można też przekazać 1% podatku poprzez Fundację Avalon, KRS: 0000270809, cel szczegółowy: Ciurkot, 9869.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe