Poniedziałek, 22.07.2019

Nowe władze dębickiego koła Platformy Obywatelskiej

  • 27.02.2019, 10:24 (aktualizacja 27.02.2019, 12:07)
  • Janusz Grajcar
Nowe władze dębickiego koła Platformy Obywatelskiej
Na wniosek szefa struktur powiatowych PO Krzysztofa Lipczyńskiego zostało rozwiązane koło tego ugrupowania w powiecie dębickim. W jego miejsce powstało jednak nowe, a na przewodniczącego członkowie wybrali ponownie Krzysztofa Lipczyńskiego.

W skład nowego zarządu weszli również: Dominik Łazarz (wiceprzewodniczący), Alina Rzewuska (sekretarz) i Piotr Kramarz (skarbnik).

- Stare koło nie miało wyczyszczonych pewnych spraw, dlatego zdecydowaliśmy się je rozwiązać, a powołać nowe, by zacząć od zera - mówi Krzysztof Lipczyński.

W zebraniu założycielskim wzięło udział 12 osób. Za pół roku przewodniczący planuje zwołać kolejne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, wtedy może ponownie dojść do zmian w zarządzie.

Janusz Grajcar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosir
gosir 22.03.2019, 13:47
te lajki sam wciska?
cytat
cytat 22.03.2019, 08:40
"Do polityki garną się ludzie , którzy nic nie osiągnęli ,a wiec nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając nic w zamian" J.Piłsudski
Maria
Maria 02.03.2019, 07:57
Bardzo się cieszę, że Platforma Obywatelska Powiatu Dębickiego się odradza. Jak widać po Zarządzie są to ludzie, którzy coś sobą reprezentują i mają pewne doświadczenie w różnych dziedzinach. Takich osób nam trzeba w Dębicy oraz Powiecie.
PO niestety dało sobie przypiąć łatkę "Polska w ruinie", dzień po wygraniu przez "dobrą zmianę" wyborów Polska była w pełnym rozkwicie, a oni cały czas korzystają z starań PO i PSL o budżet i finanse państwa. PO mam wiele do zarzucenie jeżeli chodzi o brak reakcji właśnie na takie inwektywy jak powyżej "Polska w ruinie", "złodzieje" itp. Powinniście na każdym kroku za takie POMÓWIENIA składać wniosek do prokuratury! Może wtedy mniej by było tego hejtu w internecie. Już prawie zaczęła w Was wątpić, ale widzę pewne odrodzenia na poziomie kraju, jak i mojego powiatu. Powodzenia dla lepszej przyszłości POLSKI !
Ziutek
Ziutek 28.02.2019, 14:58
Kmiotek dek se spokój 🙈
km
km 02.03.2019, 15:23
resortowe dziecko
Magda
Magda 28.02.2019, 04:24
Szkoda nawet czasu na czytanie takich artykułów. Co sobą reprezentuja - nic.
Maria
Maria 02.03.2019, 08:04
Wystarczy, że w google wpiszesz poszczególne nazwiska z Zarządu i zobaczysz co sobą reprezentują członkowie! Pani wpis - choć raczej podejrzewam jednego zgorzkniałego Pana - jest dyletancki !
@
@ 27.02.2019, 20:43
No, jeśli w nowym kole jest A. Rzewuska to gratulacje. Wystarczy spojrzeć na jej "karierę " i "osiągnięcia" w Starych Żukowicach. Ha, ha.
o co chodzi ?
o co chodzi ? 02.03.2019, 19:08
Poproszę o info na temat działalności Pani Aliny w tych Żukowicach, bo nic na ten temat nie wiem.
@
@ 02.03.2019, 22:00
Zarządzenie Nr 18/2015 Wójta Gminy Lisia Góra z dnia 2 marca 2015 roku.
nic nie wiem
nic nie wiem 05.03.2019, 09:57
Tym zarządzeniem została odwołana z funkcji dyrektora. Przyczyna nie została podana. Może coś bliżej jak już piszesz ?
proszę bardzo
proszę bardzo 05.03.2019, 12:57
http://bip.malopolska.pl/pobie…
Bogusia
Bogusia 05.03.2019, 12:07
przyczyna, 4 lata była dyrektorką tej szkoły i odwołali ją w kilka miesięcy po wyborach gminnych, no cóż każdy może się domyślać dlaczego... Czyżby nowym władzom nie spasowała. Tak jest jak za bardzo się wymaga od nauczycieli, a znam Alinę i wiem, ze ma stanowcze i skuteczne podejście, którego nie lubią leserzy !
hahaha
hahaha 05.03.2019, 20:11
Jak to się mówi " Picu, picu mój dziedzicu "
Złośliwa
Złośliwa 05.03.2019, 19:45
Leserzy? A może ludzie celowo skłócani ze sobą, manipulowani, poddawani mobbingowi? Przecież zastraszonymi lepiej się rządzi. Widać, że pani nadal jest pod wpływem tej pani. A może zapomniała pani o metodach pani Rzewuskiej w SP11? Czyż nie są podobne?
Janina
Janina 06.03.2019, 23:14
Złośliwa posłuchaj zanim coś napiszesz o kimś to się zastanów. Wszystkie moje dzieci chodziły do tej szkoły. Tak dobrze zorganizowanej szkoły z właściwym doborem kadry nie spotkałam na innych szczeblach edukacji. Poziom nauczania był zawsze wysoki. Stworzenie szkoły od podstaw w tamtych czasach nie było proste p. Alina zrobiła coś co wydawało się niemożliwe. Można wszystkich zaorac., bo dzisiaj przykład idzie z góry.
fantomas
fantomas 09.03.2019, 08:55
Jaśka, fajne bajery wypisujesz. Pisz więcej i częściej bo śmieszne są.
wiem o co chodzi
wiem o co chodzi 04.03.2019, 13:17
Dzięki ! Wiem wszystko. Nawet z lufą pistoletu przy skroni na tą Panią nigdy nie zagłosuję.
Agata
Agata 04.03.2019, 19:52
mati na ciebie tez już nie zagłosują po tym jak się kompromitujesz!
były Agaty
były Agaty 04.03.2019, 20:40
Za to Mario woli nie ryzykować kompromitacji i na sesji dziś się nie odzywał :D
slowik
slowik 06.03.2019, 01:22
A po co ma się odzywać, jak ma teraz kompetentnych wice którzy prowadzą temat śmieci i mogą się merytorycznie wypowiedzieć? Wiadomo, że przewodniczący chciałby żeby burmistrz odpowiadał i żeby mógł go upokazac, łapać za słówka i przekrzykiwac co robi najlepiej. Sesja to nie miejsce na gierki polityczne i zianie nienawiścią. Niech pan mc zajmie się może przygotowaniem swoich radnych do sesji, bo nie ma osoby, która nie smialaby się szczególnie po ostatniej sesji z ich braku kompetencji i totalnej niewiedzy i odczytywania pytań z kartek
Marcin
Marcin 05.03.2019, 17:07
a ja byłem się odzywałem, nawet zrobili ze mnie gwiazdę w telewizji! Tak się rządzi fafluny
Mario
Mario 06.03.2019, 09:30
zamiast tak aktywnie sesją się interesować oraz politykowaniem to może lepiej zabrać się za naukę w szkole czy pisanie doktoratu... buahaha
Doris
Doris 28.02.2019, 21:52
poczytaj kmiocie o dokonaniach wieloletniej PANI (dla ciebie na pewno) dyrektor SP nr 11 w Dębicy.
taki sobie
taki sobie 27.02.2019, 18:22
slabiutki ten szef tego komitetu
Piotr
Piotr 27.02.2019, 14:12
"W zebraniu założycielskim wzięło udział 12 osób"
Mnogo was :) napewno wygracie wybory... :)
Kacper
Kacper 27.02.2019, 16:26
W Dębicy pewnie nie ale dla twojego dobra lepiej by tak się stało w całej Polsce
Popson
Popson 28.02.2019, 07:43
Jakiś konkret, argumencik choćby malutki dlaczego?
Łukasz
Łukasz 28.02.2019, 18:48
500+ za głoś haha
działacz
działacz 27.02.2019, 12:49
To wyczyszczenie pewnych spraw, to pewnie pozbycie się niewygodnych członków poprzez rozwiązanie koła, aby oczyścić pole dla nowego zarządu.
Troy
Troy 27.02.2019, 12:25
"Stare koło nie miało wyczyszczonych pewnych spraw, dlatego zdecydowaliśmy się je rozwiązać, a powołać nowe, by zacząć od zera - mówi Krzysztof Lipczyński." ... kogoś jeszcze dziwi "świetny" wynik tej partii ???
Renia
Renia 27.02.2019, 21:19
Jak narazie to Koalicja Europejska, której głównym twórcą jest Platforma Obywatelska, wygrywa w sondażach z tzw. Zjednoczoną Prawicą (PiS) 🙂
km