W MOPS była zastępczynią, w MZO jest główną księgową

  • 01.03.2019, 08:40 (aktualizacja 01.03.2019, 08:49)
  • Tomasz Ratuszniak
W MOPS była zastępczynią, w MZO jest główną księgową Joanna Pawlik druga z prawej. foto. MOPS
Joanna Pawlik, dotychczasowa zastępczyni głównej księgowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, wygrała konkurs na stanowisko głównej księgowej Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy.

Joanna Pawlik w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pracowała 14 lat i cieszyła się dużym uznaniem tak wśród przełożonych, jak i współpracowników. Dlatego, gdy zdecydowała się opuścić ośrodek, żegnali ją wszyscy jego pracownicy.

Pracę na nowym stanowisko rozpoczęła 1 marca.

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Niedzwiedz
Niedzwiedz 07.03.2019, 23:25
Gratulacje ! Jedna jedyna wygrała casting i ta pani okazała się najlepsza spośród wszystkich kandydatów.... ? No ale jak to? Przecież obecna pani główna księgowa dębickiej oświaty startowała samotnie w konkursie, bez zasłony dymnej.

Pozostałe