Poniedziałek, 20.05.2019

Treningów z mistrzami będzie więcej

  • 1.03.2019, 17:38
  • Ryszard Pajura
Treningów z mistrzami będzie więcej Fot. MOSiR
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy podsumował ten okres ferii. Wszystkie obiekty odwiedziło w okresie od 8 do 24 lutego ponad 32 tysiące osób.

Na początek  dla wszystkich amatorów łyżwiarstwa wspólnie z firmą Tikkurila przygotowano zabawę na lodzie Tikkurila Lododisco  - Pluszaki Atakują. Na lodowisku przez całe ferie wydłużone zostały godziny ślizgawki oraz za darmo udostępniano pingwinki do nauki jazdy na łyżwach.

Na basenach było równie atrakcyjnie, rozstawiony został tor przeszkód Aquatrack, który cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale i dorośli nie mogli oprzeć się pokusie, żeby spróbować pokonać wodne przeszkody. Odbyły się również zawody Water Challenge i darmowe zabawy w kuli do aquazorbingu.

To co równie cieszy Dyrektor MOSiR Martę Pawełko-Tokarz to popularność zajęć sportowych organizowanych w sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od poniedziałku do piątku rodzice mogli przyprowadzić swoje dzieci do Domu Sportu na gry i zabawy ruchowe. W programie były rozgrywki w tenisa stołowego, darta, koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, ale nie zabrakło również lubianych gier typu dwa ognie, badminton.

Po raz pierwszy wprowadzono również możliwość trenowania przez dzieci uczestniczące w zajęciach z dębickimi mistrzami sportu. Zaproszeni zostali Andrzej Rżany - trzykrotny olimpijczyk w boksie, Sławomir Łukasik - dwukrotny drużynowy mistrz Polski z Igloopolem w boksie oraz Leszek Pisz - znakomity piłkarz i legenda Legii Warszawa. Konwencja treningów z Mistrzem, jak zapewnia Martę Pawełko-Tokarz, zostanie rozwijana i w przyszłości zaproszeni zostaną przedstawiciele innych dyscyplin sportowych.

Na podstawie informacji MOSiR

ryszardpajura_

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe