Podkarpacki Dzień Kobiet – już 8 marca w Rzeszowie

  • 05.03.2019, 08:15
  • Janusz Grajcar
Podkarpacki Dzień Kobiet – już 8 marca w Rzeszowie Plakat w pełnej wersji poniżej.
Koncertem w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek rozpocznie się tegoroczny Podkarpacki dzień kobiet. Do udziału organizatorzy zapraszają wszystkie Panie i Panów z całego Podkarpacia.

Jak kobiety odnajdują się w karierze i biznesie...?
Przedstawicielki m.in. świata nauki, biznesu, jak również psycholożki, będą dzielić się z uczestnikami własnymi doświadczeniami, przemyśleniami, ciekawymi przykładami ze swojego życia, ale również przekazywać wiedzę i motywować do aktywności i własnego rozwoju. Na pytanie, czy da się pogodzić życie rodzinne kobiet z ich pracą zawodową i zaangażowaniem społecznym? odpowie prof. UR dr hab. Krystyna Leśniak-Moczuk, a o pozycji kobiet i mężczyzn w biznesie opowie przedstawiciel Business Centre Club.

Ilona Adamska – wydawca i redaktor, autorka książek, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2018, nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za wspieranie przedsiębiorczości kobiet podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami – w wystąpieniu pod hasłem Od pasji do biznesu,  a Anna Baran - psycholog, trener, coach zwróci uwagę na pułapki porównywania się.

W programie tegorocznego Dnia Kobiet znalazły się również trzy bloki tematyczne z racji wykonywanych przez Panie zawodów:
Kobieta w mundurze (przedstawicielki Policji i Wojska), Kobieta w świecie mediów (Ilona Małek, Olga Hałabud, Marzena Mazurek-Herjan)  oraz Kobieta w świecie teatru (Mariola Łabno-Flaumenhaft) – z prelekcją Kochamy bawić naszą publiczność i dawać radość.

Mężczyźni o kobietach...
Podczas tegorocznej edycji wydarzenia organizatorzy przewidzieli również panel poświęcony męskiemu punktowi widzenia.

Gośćmi wydarzenia będzie Sebastian Wiatr - górnik naftowiec, który mówić będzie o kobiecym wymiarze bezpieczeństwa pracy oraz Tomasz Gulak, który będzie zachęcał kobiety aby wychodziły przed szereg.

Podczas Podkarpackiego Dnia Kobiet nie zabraknie także prelekcji poświęconej roli ubezpieczeń społecznych w życiu każdego z nas oraz urlopom i świadczeniom wypłacanym przez ZUS w związku z macierzyństwem.

Więcej informacji znaleźć można także na Facebooku pod hasłem Podkarpacki Dzień Kobiet.

Wydarzenie - jak co roku - jest organizowane przez rzeszowski Oddział ZUS przy współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim.

W spotkaniu uczestniczyć mogą także przedstawiciele podkarpackich szkół ( wraz z uczniami) – po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsc.

Podczas Podkarpackiego Dnia Kobiet – jak zapewniają organizatorzy – nie zabraknie konkursów i upominków  dla uczestników.

Podsumowaniem tegorocznego Podkarpackiego Dnia Kobiet będzie pokaz gimnastyki i tańca w stylu chińskim dla zdrowia, kondycji i sylwetki (Robert Mrózek, trener, sędzia TAI CHI).

Data: 8 marca (piątek) godz. 10:00
Miejsce: Uniwersytet Rzeszowski – Kampus Rejtana/Pigonia – ul. Pigonia 1 ( bud A0 – Aula).
Uczestnictwo jest bezpłatne. Więcej informacji i ewentualna rezerwacja miejsc - nr tel. 17 867 52 18.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe