Na Ratuszowej w końcu są progi

  • 05.03.2019, 08:17 (aktualizacja 05.03.2019, 20:13)
  • Tomasz Ratuszniak
Na Ratuszowej w końcu są progi
Nogę z gazu ściągać muszą kierowcy jadący ul. Ratuszową obok Niepublicznego Przedszkola Weldon Kids i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Weldon School. Przy przejściu dla pieszych zamontowane zostały tam progi zwalniające.

Takie rozwiązanie pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo uczęszczających tam dzieci. W zeszłym roku, na wniosek Agaty Żmudy, szefowej Weldon Kids i Weldon School, przy wyjściach z tych placówek zamontowane zostały barierki.

Robert Sieradzki, naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej tłumaczył wtedy, że mają one sprawić, by dzieci wychodząc z przedszkola, czy szkoły, nie wybiegały na jezdnię.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hmm
hmm 06.03.2019, 20:43
...nosala, sobieskiego...
Ramcoder
Ramcoder 05.03.2019, 15:53
A kiedy takie progi "zawitają" na ul.Wielopolskiej? Licząc od ronda na wprost kościoła aż do dużego ronda przy obwodnicy.Na tym odcinku jeżdżą skończeni idioci tak na motorach jak i samochodami.

Pozostałe