Autobus z pasażerami wjechał do rowu

  • 08.03.2019, 08:52 (aktualizacja 08.03.2019, 11:06)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Autobus z pasażerami wjechał do rowu
Autobus wiozący pasażerów tuż po godzinie 7 rano zjechał w Braciejowej na przeciwny pas ruchu i wpadł do rowu. Podróżowało w nim ponad 30 osób.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
- Dobrze, że z przeciwka nie jechał jakiś samochód, bo mogłoby dojść do tragedii – mówią mieszkańcy.
W autobusie jechali głównie uczniowie do szkół, ale były w nim też osoby dorosłe. Podstawiony został inny autokar, którym pasażerowie pojechali dalej. Na miejscu cały czas pracuje policja. Funkcjonariusze sprawdzają, dlaczego doszło do zdarzenia.
- Skontrolowany zostanie układ hamulcowy pojazdu – mówi podinsp. Waldemar Mytkoś, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Romek
Romek 10.03.2019, 14:46
Szok dlaczego to jeszcze jeżdzi po drogach i dlaczego tego nikt nie kontroluje
Michuuuu
Michuuuu 10.03.2019, 07:35
Hahaha , wjechał do rowu pewnie dlatego ze, kierownica w rekach została
Pasażer Monisu
Pasażer Monisu 09.03.2019, 09:32
Nikt sie tym nie zajmie !!! Te autobusy 10 lat temu powinny być wszystkie na złomie szczególnie autobusy firmy Monis !!! Nie wiem kto te złomy dopuszcza do ruchu drogowego ale napewno nikt mądry !!
Krzysiek
Krzysiek 08.03.2019, 22:07
Kierowca wielu pasazerow uratowal w tej sytuacji bo mogla byc spora tragedia co do autobusow to wszystkie na zlom oddac nie bylo by zanieczyszczenia ani takich przypadkow Firma Monis przemysl to....
Podrużnik
Podrużnik 08.03.2019, 21:40
jutro dzwonie po ITD do Rzeszowa niech zrobią z tym porządek bo dojdzie do tragedii !!!!!!
POLKO
POLKO 08.03.2019, 21:34
Napisane jest że policja skontroluje układ kierowniczy .....a to dobre pewnie pojadą na stacje diagnostyczną do P...S . ŻENADA !!!!!!!!
erttttt
erttttt 11.03.2019, 12:16
pojadą sprawdzić na swoją stację diagnostyczną :)))))
realista
realista 08.03.2019, 14:42
Jak autobus MONIS-u jedzie to za nim jeden wielki czarny dym. A smród, że szkoda gadać. Jak te samochody przechodzą przeglądy techniczne? Widocznie maja układ ze stacjami diagnostycznymi bo inaczej nie sposób tego wyjaśnić. Inspekcja drogowa i policja do roboty!!!!!!!
POLAK
POLAK 08.03.2019, 21:30
Policja miała ostatnio akcję Smog samochodowy w całej Polsce i gnębili zwykłych ludzi a obok kursowały autobusy firmy ,,,,,,,,,,dymiąc jak komin w na śląsku , A policja nic żadnej reakcji czyli co korupcja lub układy we władzach powiatu .
Obatel
Obatel 08.03.2019, 14:05
Moim zdaniem, żaden z tych autobusów nie nadaje się do użytku tylko na złom, czekam na katastrofę, jak ktoś zginie to wtedy się oczy wszystkim otworzą, oto Polska właśnie - pisowska.
Pilznianin
Pilznianin 08.03.2019, 09:53
Tam to by się inspekcja przydała a nie policja. Połowa tych trupów na złom powinna iść. Nie wiem jak to jest dopuszczone do ruchu. Jeżdżące klekoty zatruwajace wszystko dookoła. Może się wreszcie by ktoś tym zajął. Dziwne że w parkoszu jak stoi inspekcja to monisow nie zatrzymaja do kontroli...
Dębiczanin
Dębiczanin 08.03.2019, 12:30
Jakbyś miał układy i dobrze smarował też unikałbyś kontroli
pasażer monisu
pasażer monisu 08.03.2019, 12:03
zgadzam się z tym wpisem do tego jeszcze śmierdzące wnętrze spalinami,a o brudzie też warto wspomnieć.

Pozostałe