Czwartek, 17.10.2019

Powalone drzewa na cmentarzu, zniszczone nagrobki

  • 13.03.2019, 08:34 (aktualizacja 13.03.2019, 08:49)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Powalone drzewa na cmentarzu, zniszczone nagrobki Fot. OSP Łęki Dolne, Ratownictwo Powiatu Dębickiego.
Wichura, która wciąż nie ustaje, połamała drzewa na cmentarzu parafialnym w Łękach Górnych. Wiatr wyrwał niektóre tuje z korzeniami.

Strażacy znów mieli wczoraj pełne ręce roboty. Wezwanie do usuwania powalonych drzew z cmentarza otrzymali wczoraj o godz. 13:30. W działaniach tych wzięło udział sześciu ratowników z OSP Łęki Górne i OSP Łęki Dolne.
Silny wiatr nie ustaje i powoduje kolejne straty. Wczoraj strażacy interweniowali w Nawsiu Brzosteckim, Woli Brzosteckiej, Pilźnie, Gołęczynie,  Łękach Górnych i dwa razy Latoszynie, gdzie zabezpieczali dachy i usuwali drzewa.
- Odnotowaliśmy już 202 zdarzenia – mówi bryg. Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe