Prestiżowa nominacja dla grupy ArTystokraci

  • 13.03.2019, 17:00
  • Janusz Grajcar
Prestiżowa nominacja dla grupy ArTystokraci
Grupa Teatralna ArTystokraci działająca przy Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzostku została zaproszona jako jedna z trzynastu z całej Polski na XIX Poznański Festiwal Teatrów Marcinek. W imprezie biorą udział zespoły, w których aktorami są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

ArTystokraci na scenie w auli I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprezentują się w niedzielę 17 marca o godz. 14:10. Będzie to ostatni pokaz konkursowy. Wystawią swoją nową sztukę pt. Obrozek w reżyserii Kacpra Klicha. Jest to ludowa opowieść o losach pewnej chłopskiej rodziny uwikłanej w liczne dramatyczne przejścia pokazana w formie satyrycznej.

Festiwal w Poznaniu jest prestiżową imprezą. ArTystokraci zostali wybrani spośród wielu grup, które się do niego zgłosiły. Druga pozycja na liście zakwalifikowanych zespołów jest dla nich bardzo motywująca.

Wszystkie zaproszone grupy przebywać będą w Poznaniu do 15 do 17 marca. Pierwszego dnia festiwalu zorganizowane zostaną zajęcia warsztatowe i wykłady. Drugi i trzeci przeznaczone są na prezentację przedstawień zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe