Czwartek, 17.10.2019

Potrzebny wicedyrektor. Lipczyński szuka zastępcy

  • 13.03.2019, 21:21 (aktualizacja 13.03.2019, 22:02)
  • Tomasz Ratuszniak
Potrzebny wicedyrektor. Lipczyński szuka zastępcy fot. gosir
Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica ogłosił nabór na stanowisko wicedyrektora.

Krzysztof Lipczyński sam zaczynał jako zastępca dyrektora GOSiR. Dyrektorski fotel po Marku Kamińskim, wcześniejszym szefie gminnego sportu, przejął w lipcu 2015 roku. Niedługo potem ogłosił, że nie będzie miał zastępcy. Po 3,5 roku na tym stanowisku zdanie jednak zmienił.

- Potrzebny mi zastępca od spraw technicznych. Najlepiej ktoś z tytułem inżyniera - tłumaczy.

Od kandydata na to stanowisko wymaga m.in. doświadczenia w pracy w jednostkach samorządowych, dobrej znajomości obsługi komputera i umiejętności zarządzania ludźmi.

Z pełną treścią ogłoszenia można się zapoznać pod adresem: gosir.gminadebica.pl

Nabór trwa do 25 marca do godz. 8:30.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawski
ciekawski 01.04.2019, 18:49
a może transfer z wodociągów Pana Polańskiego?!
Wanda
Wanda 30.03.2019, 17:37
dobre zastępca po co, żeby Krzysiu mógł spokojnie robić kampanie Kryśce z Mielca?
!!!
!!! 28.03.2019, 09:07
taki zakres obowiązków i 3/4 etatu!!!!co to jest!!, zastępca ma miec tytuł inzyniera ogarniac dosołwonie wszystko i jeszcze prowadzic postępowania przetargowe!!! na taki zakres to potrzeba dwóch etatów a nie jednego chłopa czy kobiete *** i technicznie i proceduralnie, chyba dyrektor nie zdaje sobie sprawy co to sa zamowienia publiczne!!! i dołożył ogarnianie trawnika przed obiektem!!! ktos tu sie deko zagalopowal!! jak ktos ma taki fach w ręku i techniczne wykształcenie to znajdzie prace wszedzie za duże pieniadze !!! a nie na 3/4 etatu w jakims pustkowie!! gdzie jako rozrywke od żmudnych przepisów i ustaw dyrektor mu pozwoli wykosic trawnik, ciekawe kto sprawdzi wiedze z zakresu tych wszystkich ustaw ktore sa wymienione w ogłoszeniu?????
rafal
rafal 27.03.2019, 17:00
no to po naszym fejsowym celebrycie co biedaczysko pocznie ojojoj
BartłomiejM.
BartłomiejM. 14.03.2019, 15:51
Czy ktoś powie jakie są tam warunki pracy, tylko tak szczerze, bo zastanawiam się nad aplikowanie, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
mechanik
mechanik 20.03.2019, 16:01
gonitwa bo koles zajety za bardzo polityczka i fajsem
tt
tt 14.03.2019, 15:29
to chyba jakiś żart - w tak małym ośrodku dwa stanowiska dyrektorskie?
może jeszcze kilku kierowników .....
Małgorzata
Małgorzata 14.03.2019, 11:13
To Raczej Wójt szuka nikt nie będzie przyjęty bez jego zgody
kokosz
kokosz 14.03.2019, 06:51
nie polecam
kasia
kasia 13.03.2019, 23:10
ktos sobie nie radzi a wystarczy szanowac pracownikow
jagoda
jagoda 13.03.2019, 22:51
Za najniższą krajową?

Pozostałe