Niedziela, 24.03.2019

Trzy spotkania z Lechem Wałęsą

  • 13.03.2019, 22:32
  • Tomasz Ratuszniak
Trzy spotkania z Lechem Wałęsą
Od 22 do 24 marca na Podkarpaciu gościł będzie były prezydent RP Lech Wałęsa. Odwiedzi trzy miasta: Rzeszów, Tarnobrzeg i Krosno.

W Rzeszowie spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego odbędzie się 22 marca o godz. 17:00 w Hotelu Prezydenckim przy ul. Podwisłocze 48. Moderatorem spotkania będzie poseł Zdzisław Gawlik.

Zdzisław Gawlik prowadził będzie również spotkanie w Tarnobrzegu, na które Klub Obywatelski zaprasza 23 marca o godz. 13:00 do Hotelu Evvva.

Do Krosna Lech Wałęsa przyjedzie 24 marca. Spotkanie z nim, które poprowadzi posłanka Joanna Frydrych, rozpocznie się o godz. 11:00 w Pałacu Polanka przy ul. Popiełuszki 103.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
laspalabras
laspalabras 15.03.2019, 18:29
A ja przy stole nie jadlem w Debicy z Walesa .Ale jedlismy z Kwasniewskm .DK Sniezka wystapienie Kwasniewskiego podjechal tir z swiniami.Wszyscy obu obiadow dobre emerytury maja i dzieci dobre stanowiska.Nikomu krzywda sie nie stala
Mieczysław
Mieczysław 15.03.2019, 16:51
To jakiś żart , przecież wiadomo ,że Bolek wyłącznie w koszulce z napisem KONSTYTUCJA się nosi.
Jan
Jan 16.03.2019, 18:03
To człowiek dzięki ,któremu żyjesz dzisiaj w kraju wolnym. Człowiek, który otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla. Z tymi archiwami IPN bywa różnie. Procesy się odbyły, wyrok znany. Pomówienia i kłamstwa żyją własnym życiem. A z dzisiejszej rzeczywistości politycznej widać, że niektórzy niewiele rozumieją. Wstyd, ze takie wpisy są tu zamieszczane.
Darek
Darek 14.03.2019, 16:49
Ci z PO to wszyscy profesorowie...., jak z koziej....
zwezka
zwezka 14.03.2019, 15:32
buhahhaha "autorytety" po byku :D a gdzie reszta platformersow ? cudowne dziecko Debicy, pan Krzysiu nie bedzie sie gdzies tam krecil ?? zenada do kwadratu !
Jan
Jan 16.03.2019, 18:07
Możesz się z kimś nie zgadzać odnośnie wyborów politycznych. Ale nie masz prawa nikogo obrażać i z niego publicznie szydzić.
Janko
Janko 17.03.2019, 16:41
Poważnie z Ciebie taki znawca praw ?
gosc
gosc 14.03.2019, 14:21
tak sie blaznic z Walesa i PO.Szkoda chlopa
Gdzie oni są ?
Gdzie oni są ? 14.03.2019, 13:51
A dlaczego do Dębicy nie przyjedzie ? Nie miał Go kto zaprosić ? A gdzie Ci co wydzierają się pod sądem "Konstytucja" ? Gdzie działacze PO, etc.
taki jeden
taki jeden 14.03.2019, 19:54
Nie łączyłbym obrony Konstytucji z sympatią wobec Wałęsy czy PO.
Stary KaeS
Stary KaeS 14.03.2019, 12:50
Heh, niestety kampanie wyborcze 2019r., najazdy na Podkarpacie - wszelakich dopalaczy politycznych, nic z regionem wspólnego nie mających, dla których nadrzędnym celem będzie -/+ posiadania wobec 2015r.,... to obraz najbliższych miesięcy. Dla Dębicy, dla Mieszkańców będzie kontynuacją wstecznego na pełnej...
Szanowni Samorządowi! Idźcie wspólnie napić się wódki, ustalcie to co wiadome, że do oczu będziecie sobie skakać od ... Do tego czasu pro publico działać. Ile się da i co się da. Składu sejmiku wojewódzkiego nie zmienicie. Przynajmniej przez około 2,5 roku nie powinny mieć miejsca zmiany barw. Poza ty, co jesteście w stanie zaoferować w obrębie omerty z Magdalenki? Dzisiejsi anty pis owcy, 5 lat temu widzieli zło w po/psl. Pojutrze podobnie. Zamiast interesy partyjne i osobiste anse na 1 miejscu, Społeczeństwo miejcie na uwadze. Stół szwedzki ze względu na sympatię "obecnej zmiany", jak nigdy dotąd od 1989r. macie wystawiony. To kto rządził Dębicą, to jedno, ale niezaprzeczalne jest i to że w okresie dominacji PO/PSL nie było tylu możliwości, jak obecnie. Inaczej - nie można było "podnieść" tak dużo. W oświadczeniach i pisaniu kto kiedy miał samorządową władzę, dalej robienie ludzi w bambuko, sprawdza się? Skład personalny przecież bez zmian. Etykiety i sztandary rotacje mają. Poglądy w rachubę nie wchodzą - brak
Karek