Niezwykła lekcja pomagania

  • 14.03.2019, 09:15 (aktualizacja 14.03.2019, 10:38)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Niezwykła lekcja pomagania
Irena Nowak, szefowa Fundacji Psi Azylek była gościem uczniów klasy II a w szkole w Pustyni. Dzieci dowiedziały się, jak mogą pomagać bezdomnym zwierzętom.

To była lekcja inna niż zwykle, ale drugoklasiści przygotowali się do niej bardzo starannie. Wcześniej ze swoją wychowawczynią, Grażyną Robaszyńską -Janiec rozmawiali o tym, kim jest wolontariusz i jak należy opiekować się zwierzętami. Dzieci przyniosły do szkoły przysmaki dla podopiecznych fundacji i miały mnóstwo pytań do gościa. 

- Tylko w styczniu i w lutym jako fundacja gościliśmy na kilkunastu takich spotkaniach w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu - mówi Irena Nowak.

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe