Czwartek, 17.10.2019

Agnieszka Kruszyńska-Idzior z dwiema nominacjami

  • 15.03.2019, 10:15 (aktualizacja 15.03.2019, 10:53)
  • Grzegorz Król
Agnieszka Kruszyńska-Idzior z dwiema nominacjami Agnieszka Kruszyńska-Idzior z byłym prezesem Izby Wydawców Prasy, a obecnie prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy i Wydawców REPROPOL Maciejem Hoffmanem.
Wczoraj, 14 marca w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala SGL Local Press 2018. Nasza redakcyjna koleżanka Agnieszka Kruszyńska-Idzior była nominowana w dwóch kategoriach.

Pierwszą nominację otrzymała w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne za tekst Wypalasz 9 papierosów dziennie, traktujący o problemie smogu w Dębicy i w powiecie dębickim. Druga nominacja to ta w kategorii specjalnej - nagroda im. Jana Rodowicza Anody, przyznawana przez Muzeum Powstania Warszawskiego, za tekst Góry można pokonywać bez butów. Poświęcony był działalności Marii Wilczkiewicz z Pustkowa Osiedla.

- To zaszczyt znaleźć się w takim gronie - mówi Agnieszka Kruszyńska-Idzior.

SGL Local Press to konkurs dla mediów lokalnych, organizowany od 11 lat przez Radę Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. Na ostatnią edycję wpłynęło ponad 550 prac, dlatego już sama nominacja i to w dwóch kategoriach jest ogromnym osiągnięciem i wyróżnieniem.

Grzegorz Król

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wojtek
wojtek 16.03.2019, 23:42
Pani Agnieszko; serdecznie gratuluję, jest Pani prawdziwą dziennikarką
dębiczanin
dębiczanin 16.03.2019, 07:30
Nareszcie jakaś pozytywna informacja. Pani Agnieszko serdecznie gratuluję. Cieszy mnie to ,że w Dębicy nie tylko "komusza inteligencja" z wyciem "konstytucja" ale i ludzie którzy mają wyższe aspiracje. Jeszcze raz gratuluję !

Pozostałe