To Pracodawca Przyjazny Pracownikom

  • 22.03.2019, 13:09 (aktualizacja 22.03.2019, 15:53)
  • Ryszard Pajura
To Pracodawca Przyjazny Pracownikom Leszek Rudke (drugi od prawej) w gronie laureatów konkursu
LERG SA otrzymał certyfikat Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie statuetkę odebrał dyrektor ds. produkcyjno-technicznych Leszek Rudke.

Firmę z Pustkowa-Osiedla reprezentował także Waldemar Cieśla z zakładowej Solidarności, także szef związkowych struktur w naszym powiecie.

To jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy. Organizowany jest przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

– Uczciwe warunki pracy i płacy, uczciwe traktowanie pracowników i uczciwe traktowanie pracy i pracodawcy przez pracowników ma znaczenie absolutnie fundamentalne. To papierek lakmusowy nowoczesnej, dobrze rozwijającej się gospodarki, a w efekcie nowoczesnego, dobrze rozwijającego się i, mam nadzieję, coraz silniejszego państwa – mówił  Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia wyróżnień.

Była to XI edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” i druga nagroda certyfikat dla LERG SA. Poprzednio firma otrzymała go w 2014 roku.

LERG SA to jeden z największych polskich producentów i eksporterów żywic syntetycznych. Firma zaliczana jest do liderów na światowym rynku surowców i półproduktów chemicznych. Jej żywice stosowane są w różnych gałęziach przemysłu: budownictwie, motoryzacji, meblarstwie czy górnictwie. Obecnie zatrudnia ok. 600 osób.

ryszardpajura_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 03.04.2019, 00:43
Telewizja kłamie, internet również.

Pozostałe