Policja podsumowuje: derby Dębicy spokojne - zdjęcia

  • 25.03.2019, 13:23 (aktualizacja 25.03.2019, 14:10)
  • Grzegorz Król
Policja podsumowuje: derby Dębicy spokojne - zdjęcia
Policja odnotowała drobne incydenty podczas rozgrywanego w sobotę, na stadionie przy ul. Piłsudskiego meczu derbowego. Pojedynek pomiędzy Igloopolem a Wisłoką był najspokojniejszym meczem obu drużyn od lat.

Ani na stadionie, ani w jego obrębie nie było kibiców dębickiej Wisłoki. Ci brali udział w pikniku i oglądaniu meczu na telebimie, który został ustawiony na stadionie przy ul. Parkowej. Mecze obu drużyn z naszego miasta zawsze wzbudzają sporo emocji, choć w tym roku obyło się bez poważniejszych wydarzeń.

- Odnotowaliśmy jedynie drobne incydenty - mówi podinsp. Waldemar Mytkoś, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Wśród nich było odpalenie przez kibiców Igloopolu rac, jak również innych materiałów pirotechnicznych.

- Mamy nagrania z meczu, będziemy ustalać i karać osoby odpowiedzialne za to - dodaje podinsp. Mytkoś.

Użyciem przez kibiców rac i innych materiałów z pewnością zainteresuje się również Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Zwłaszcza, że spotkanie derbowe zostało na chwile przerwane, gdyż jeden z tzw. stroboskopów wylądował na murawie i konieczne było jego ugaszenie. Nie będzie to pierwszy raz, gdy na klub nałożone zostaną kary finansowe, za zachowanie ich kibiców. 

Grzegorz Król

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kultura
kultura 26.03.2019, 10:05
Chcesz kultury to idź do teatru..
divadlo
divadlo 26.03.2019, 18:23
Taaa, pod warunkiem, że pójdziesz na Przygody Koziołka Matołka. A it ego nie jestem pewien, czy współczesny koziołek to nie jakiś hip-hopowiec rzucający mięsem na lewo i prawo.
stefan
stefan 26.03.2019, 07:18
sadzę ze kibice WISŁOKI pokazali jak ma wygladac kulturalny doping oraz organizowanie rodzinnego pikniku połaczonego z meczem.jestem zbulwersowany wulgarnymi okrzykami dobiegajacymi ze stadionu igloopolu.mam nadzieje ze ktos zrobi pozadek z tym chuliganstwem na pilsudksiego
Dębica
Dębica 26.03.2019, 05:21
Piłka nożna dla kibiców !!!
EMERYT
EMERYT 25.03.2019, 14:17
Oprócz pokazów pirotechnicznych,były wulgarne śpiewy np;pier.. jeb....kur,..Wisłokę-pomimo prośby spikera o kulturalne kibicowanie.Dużo nienawiści wśród bardzo młodych kibiców Iglopolu.Nie polecam następnego kibicowania na derbach.

Pozostałe