To już ostatnie zebrania przed wyborami

  • 27.03.2019, 08:16 (aktualizacja 27.03.2019, 09:29)
  • Tomasz Ratuszniak
To już ostatnie zebrania przed wyborami
W Gębiczynie i Parkoszu odbędą się w gminie Pilzno ostatnie zebrania wiejskie przed wyborami sołtysów i rad sołeckich oraz przewodniczącego zarządu miasta i zarządu miasta Pilzna. Zebrania zaplanowane zostały na niedzielę 31 marca, a wybory na 7 kwietnia.

Mieszkańcy Gębiczyny i sąsiadującej z nią Połomi spotkają się o godz. 12:15 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Gębiczynie.

W Parkoszu zebranie rozpocznie się o godz. 16:00 w budynku byłej remizy OSP. Na godzinę przed zebraniem będzie można zwiedzić budynek, który zaadaptowany został na potrzeby placówki, która służyć będzie osobom niepełnosprawnym.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe