Twoją pasją jest fotografia? Weź udział w konkursie!

  • 28.03.2019, 22:42 (aktualizacja 29.03.2019, 08:03)
  • Grzegorz Król
Twoją pasją jest fotografia? Weź udział w konkursie! Fot. Freeimages.com
Kochasz uwieczniać na zdjęciach, to co Cię otacza? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zgłoszenia wraz z pracami przyjmowane będą do 15 listopada 2019 roku.

W konkursie pt. Krajobrazy Dorzecza Wisłoki mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy z 22 gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki, także z tych z naszego powiatu, czyli: Brzostek, Czarna, Dębica, gmina Dębica, Jodłowa, Pilzno i Żyraków. Jak podkreślają organizatorzy mile widziane są prace wykonane podczas wakacji, ale nie jest to warunek konieczny. Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach: Uczniowie i Dorośli. Do pierwszej kategorii zaliczani będą uczniowie szkół podstawowych od klas IV, gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie muszą przesłać potwierdzenie na formularzu zgłoszeniowym, w terminie do 31 maja 2019 roku. Spośród fotografii wykonanych przez uczniów, nauczyciele wybierają dwie najlepsze, które dostarczą osobiście lub prześlą do siedziby związku (w formie papierowej i pliku JPEG) w terminie do 15 listopada 2019 roku. Komisja konkursowa przeprowadzi eliminacje gminne, wybierając dwie najlepsze prace z danej gminy. Spośród  zwycięzców eliminacji gminnych atrakcyjne nagrody otrzymają finaliści I, II, III miejsca oraz 41 laureatów.

W drugiej kategorii, czyli tej dla osób dorosłych kwestie formalne wyglądają trochę inaczej. Uczestnik musi złożyć formularz i maksymalnie trzy fotografie do siedziby związku (w formie papierowej i pliku JPG) osobiście lub wysyłając pocztą do 15 listopada 2019 roku. Jury wyłoni laureatów tylko I, II, i III miejsca. 


Organizator na ogłoszenie wyników ma czas do 25 listopada 2019 roku. Wręczenie nagród zaplanowane zostało na grudzień tego roku.11.2019 r. Regulamin, jak i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mały Głód
Mały Głód 29.03.2019, 08:50
Głupszej tematyki nie dało się już wybrać? Wisłoka to nie Bug czy Narew.

Pozostałe