Wtorek, 23.07.2019

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 01.04.2019, 19:15 (aktualizacja 08.04.2019, 11:40)
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czternasty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Kup wydanie cyfrowe

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nauczycielski głos
Nauczycielski głos 05.04.2019, 17:11
jestem nauczycielem w jednej ze szkół średnich w Dębicy. Przypuszczamy, że władze powiatu sabotują strajk, zachęcają do ekstra płatych nadgodzin nauczycieli w ramach strajku, komitety strajkowe mają siedziec w klitkach np. w piwnicy. Drodzy dziennikarze miejcie uszy i oczy otwarte proszę - pozdrawiam. Okazuje się, że zarząd powiatu nie ma czasu dla nauczycieli, bo w tym czasie składają wieńce pod pomnikiem smoleńskim. Tak się nie traktuje ludzi. Strajk jest wolnością każdego z nas i każdy ma do tego prawo.
Rumen
Rumen 06.04.2019, 20:15
powodzenia nauczyciele!
powodzenia
powodzenia 05.04.2019, 21:07
Popieram i trzymajcie się!!!
@
@ 02.04.2019, 22:17
A może w końcu zniknąć to straszydło dworzec"autobusowy"!?
Wstyd na całą Polskę!
Milioner
Milioner 02.04.2019, 07:37
To się Szewczyk dorobił jako Burmistrz skoro stać go na zakup dworca.
OBIEKTYWNY czytelnik
OBIEKTYWNY czytelnik 02.04.2019, 07:23
Szanowny Redaktorze Obserwatora Lokalnego! Nie Szewczyk chce kupić dworzec!! A może go ewentualnie kupić Miasto Dębica pod warunkiem że zgodę wyrazi Rada Miasta!! A Szewczyk jako Radny gdy Burmistrzem był Wolicki Był PRZECIW przejęcia PKS wraz z dworcem autobusowym !
Jan
Jan 02.04.2019, 10:56
To była wówczas błędna decyzja Rady i Wolickiego. Takich decyzji było wiele, jak np. nie poszerzenie granic miasta, bo nie potrafiono dogadać się z innymi samorządami, strefa ekonomiczna czy budowa centrum logistycznego dla Firmy Oponiarskiej. Ale za błędne decyzje nikt w samorządzie nie ponosi odpowiedzialności. I tak to się kręci.



Janusz
Janusz 02.04.2019, 12:06
Szanowny Janie Centrum Logistyczne NIE POWSTAŁO za czasów kiedy Burmistrzem był Brzostowski! Pamięć zawodzi
Szunaj
Szunaj 02.04.2019, 14:51
Centrum logistyczne to Burmistrz Bielawa mógł zakończyć temat. O tak to z tą pamiecią jest. Ha Hs
Wyborca PiS
Wyborca PiS 02.04.2019, 06:52
A dlaczego P. Szewczyk zwany Burmistrzem jeszcze jako Radny Miejski głosował Przeciw przejęciu dworca wraz z terenami PKS??? Może OL zapyta??
dowy
dowy 02.04.2019, 16:52
Może przewidział finał tego przedsięwzięcia?
serio?
serio? 02.04.2019, 14:27
Może zmienił zdanie?od tego jak był radnym minelo ile lat? Ile doświadczenia nabrał? I jako burmistrz na pewno ma inną perspektywe niż wcześniej, brawo dla kogoś kto tak skrupulatnie śledzi każdy krok, każde głosowanie burmistrza sprzed ilustam lat, polecam zacząć jakieś inne ciekawsze hobby
@ żal.pl