Z Dębicy wyjechali nie tylko z gryfami

  • 02.04.2019, 12:44 (aktualizacja 02.04.2019, 13:38)
  • Tomasz Ratuszniak
Z Dębicy wyjechali nie tylko z gryfami
Już po raz dziesiąty w Domu Kultury Mors odbywał się Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Złoty Gryf. Po najwyższe laury sięgnęły na nim m.in. formacje z dębickiej Szkoły Tańca Fame.

Na scenie, jak wynika z wyliczeń Agnieszki Jackowskiej-Drożdż, organizatorki imprezy, w dwóch kategoriach tanecznych oklaskiwać można było aż 1320 tancerzy.
W związku z tym, że był to przegląd jubileuszowy, na każdego z nich czekała niespodzianka.
- Każdy z tancerzy dostawał los, dzięki któremu otrzymywał upominki przygotowane przez naszych sponsorów – wyjaśnia Agnieszka Jackowska-Drożdż.
Biorąc pod uwagę liczbę tancerzy, upominków musiało być niemało. A ufundowały je firmy: Ravi, Pepel, Indygo, Galicja, Painpol, Bogmar, Kograko, Jubilatka, Troja, Społem, Carrefour,  Śnieżka, Eurofirany, Modern Clock i Ubezpieczenia Róża Kędzior, a także: Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Żyrakowskiej, Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski w Dębicy i Miejski Ośrodek Kultury.
Sponsorami całego przedsięwzięcia byli zaś: Ban-Kor-Bet, Bruk-Bet, Darco, Fundacji Śnieżki Twoja Szansa, Igloocar i Painpol.
Wyniki tanecznej rywalizacji przedstawiamy w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafił dziś do sprzedaży.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe