Pod pasztet i kiełbasę nalewka własnej roboty

  • 07.04.2019, 16:38 (aktualizacja 07.04.2019, 16:55)
  • Tomasz Ratuszniak
Pod pasztet i kiełbasę nalewka własnej roboty
Nikt chyba nie wyszedł dziś głodny z hali sportowej przy Zespole Szkół w Pustkowie-Osiedlu, gdzie odbywała się impreza pod hasłem Tradycje Wielkanocne w Gminie Dębica. Można tam było spróbować wielu świątecznych smakołyków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich i Kluby Seniora z terenu gminy.

Były świąteczne baby i mazurki, był żur i swojska kiełbasa. Nie brakowało też pasztetów, galaret, a nawet win i nalewek. Wszystkim tym gospodynie chętnie częstowały przybyłych na coroczną gminną imprezę.

Ozdoby wielkanocne można było obejrzeć na stołach przygotowanych przez szkoły podstawowe działające na terenie gminy. A dla wszystkich zebranych wystąpił Klub Aktywnych Kobiet z Pustkowa-Osiedla, na tę okoliczność przemianowany zresztą na Klub Atrakcyjnych Kobiet.

Więcej na temat tej imprezy napiszemy w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 9 kwietnia.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe