Środa, 16.10.2019

Wybory zakończone. Były prezes został sołtysem

  • 07.04.2019, 23:39 (aktualizacja 08.04.2019, 08:08)
  • Tomasz Ratuszniak
Wybory zakończone. Były prezes został sołtysem Mirosław Miczek, pierwszy z prawej, podczas ostatniej sesji Rady Miasta Pilzna.
Mirosław Miczek, radny Rady Miejskiej w Pilźnie i były prezes OSP w Łękach Dolnych, został sołtysem tej miejscowości.

Mirosław Miczek pokonał, dzięki wsparciu mieszkańców, dotychczasowego sołtysa Janusza Łazowskiego.

- Drodzy mieszkańcy sołectwa Łęki Dolne dziękuję za udział w wyborach i za każdy głos oddany na mnie. Zapewniam że będę pracował aby nasza wioska rozwijała się bardzo dynamicznie i jestem otwarty na sugestie. Dziękuję jeszcze raz za kredyt zaufania na pewno postaram się go nie zmarnować - napisał godzinę temu na facebooku.

W wyborach na sołtysów, członków rad sołeckich, przewodniczącego i członków Zarządu Miasta Pilzna wzięło udział sto pięćdziesiąt osób. Pełne wyniki wyborów opublikujemy w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży 9 kwietnia.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe