W Dziewiątce pokazali, że mają talent

  • 09.04.2019, 08:18
  • Grzegorz Król
W Dziewiątce pokazali, że mają talent
Szkoła Podstawowa nr 9 kolejny raz gościła w swoich murach przedszkolaków z Dębicy. A okazja do ich zaproszenia była nie byle jaka. Najmłodsi oraz ich koleżanki i koledzy z SP nr 9 wzięli udział w kolejnej edycji konkursu Mam Talent.

W kategorii Przedszkolaki wygrał Wiktor Lik, drugie miejsce zajęła Julia Szafranowska, a trzecie ex aequo Julia Przybysz i Emilia Stec. W kategorii klas I-III zwyciężył Adrian Różak, drugie były Aleksandra Raś i Natalia Kisiel. Wyróżnienia trafiły do Blanki Ligęski, Emilii Zięby, Julii Moskiewicz, Leny Jurkowskiej, Kingi Wojtas, Anny Duślak i Zoey Miao. Laureaci pierwszych miejsc oprócz nagród rzeczowych otrzymali również puchary.

 

Grzegorz Król

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe