Za pobyt i wyżywienie zapłacisz kartą

  • 09.04.2019, 23:02 (aktualizacja 10.04.2019, 09:01)
  • Tomasz Ratuszniak
Za pobyt i wyżywienie zapłacisz kartą fot. Pixabay
Od kilku dni rodzice dzieci uczęszczających do miejskiego żłobka, przedszkoli i szkół za ich pobyt w nich i wyżywienie nie muszą już płacić gotówką.

We wszystkich tych instytucjach, podległych Miejskiemu Zarządowi Oświaty, zainstalowane zostały terminale płatnicze umożliwiające wnoszenie opłat za pomocą kart płatniczych.

Rodzice mają również możliwość dokonywania opłat za pomocą przelewów bankowych. Informacji w sprawie płatności oraz kwot za świadczone usługi udzielają intendentki w szkołach, przedszkolach i żłobku.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert
Robert 09.04.2019, 23:17
Intendent(żywieniowiec) - w zakładach żywienia zbiorowego (przedszkolach, szkołach, stołówkach studenckich, szpitalach, domach pomocy społecznej, koszarach, więzieniach): osoba zaopatrująca magazyn w artykuły żywnościowe i odpowiadająca za skład jakościowy i ilościowy przygotowywanych przez kucharzy potraw.
Ale jak zbiera opłaty to już nie jest żywieniowcem....
Robert
Robert 09.04.2019, 23:14
Co to za nowa nazwa? nie można normalnie nazwać taką pracownicę księgową?

Pozostałe