Wtorek, 17.09.2019

Mali Strażacy w Pytaniu na śniadanie

  • 10.04.2019, 10:34 (aktualizacja 10.04.2019, 17:20)
  • Tomasz Ratuszniak
Mali Strażacy w Pytaniu na śniadanie
Mali Strażacy z Łęk Dolnych wyszli właśnie ze studia programu Pytanie na śniadanie w TVP2, gdzie gościli ich Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

Mali Strażacy do studia wbiegli na sygnał syreny.

- To są ci słynni mali strażacy, którzy nakręcili film dotyczący tego strasznego, naszego niestety zwyczaju, jakim jest wypalanie traw i podbili serca internautów przemawiając wielu do rozsądku - zaanonsował ich Tomasz Kammel.

Do studia TVP2 nie pojechała oczywiście cała drużyna, ale sześcioosobowa reprezentacja: Mikołaj Kobak - dowódca drużyny, Julia Miczek, Wiktoria Gorczyca, Maciej Żywiec,Bartłomiej Kawa i Dawid Mroczek. Towarzyszyli im: opiekunka Bożena Kochanowska i Jacek Kita, autor filmu, który przyniósł popularność Małym Strażakom. Zabrakło tylko drugiego opiekuna - Mirosława Miczka, który również wystąpił w filmie, a którego dziś zatrzymały obowiązki służbowe.

W studiu opowiadali nie tylko o tym, skąd wziął się pomysł na nakręcenie filmu i jak przebiegała praca nad nim, ale również o swoich planach na przyszłość.

Fragment programu Pytanie na śniadanie, w którym wystąpili Mali Strażacy, można zobaczyć pod tym linkiem: www.pytanienasniadanie.tvp.pl

Film, dzięki któremu zostali zaproszeni do TVP2 można obejrzeć poniżej.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe