Sobota, 20.07.2019

Kaszanka w jabłku, chleb ze smalcem i tłumy na kiermaszu

  • 14.04.2019, 22:48
  • Tomasz Ratuszniak
Kaszanka w jabłku, chleb ze smalcem i tłumy na kiermaszu
Kaszanka w jabłku to jedna z oryginalniejszych potraw, które zobaczyć i spróbować można było dziś podczas Kiermaszu Wielkanocnego zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

W kiermaszu, jak i towarzyszącym mu XIII Powiatowym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową wzięło udział blisko czterdziestu wystawców. Nie brakowało również tych, którzy chcieli obejrzeć lub kupić prezentowane tam ozdoby. Ale największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście stoiska kół gospodyń wiejskich, na których można było liczyć na degustację. Przy nich ustawiały się najdłuższe kolejki.

Poniżej prezentujemy fotoreportaż z tego wydarzenia.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe