Niedziela, 18.08.2019

System klucza Master Key dobrym rozwiązaniem dla firmy

  • 18.04.2019, 14:37 (aktualizacja 26.04.2019, 14:31)
  • Agata Pajura
System klucza Master Key dobrym rozwiązaniem dla firmy
System klucza Master Key to genialny sposób na podniesienie poziomu bezpieczeństwa na wyższy pułap. Rozwiązanie to jest także bardzo ciekawym rozwiązaniem dla zwiększenia komfortu użytkowania pomieszczeń. Stosowanie tego systemu jest często praktykowane w firmach, prywatnych osiedlach oraz w hotelach.

Inteligentne sieci dostępu

Każda duża i mała firma dysponuje pomieszczeniami, w których mieszczą się często otwierane drzwi. Istnieją zarówno miejsca do których wstęp mają wszyscy pracownicy i przebywanie w nich jest konieczne do właściwego wykonywania pracowniczych obowiązków, ale także takie miejsca w których nie powinni przebywać wszyscy członkowie organizacji.

System klucza Master Key - https://systemdkp.pl - daje możliwość ograniczenia wstępu niepowołanych pracowników do pomieszczeń, które nie są konieczne do właściwego wykonywania swoich zadań.
Dzięki inteligentnie stworzonej sieci dostępu możliwe jest ograniczenie grona osób, które będą mogły przebywać w pomieszczeniach z pieniędzmi lub cennymi dla firmy dokumentami. Minimalizuje to ryzyko kradzieży oraz zniszczenia ważnej dokumentacji.

System klucza Master Key daje dostęp do pomieszczeń tylko wybranym pracownikom, którzy mają na to zezwolenie wydane przez właściciela systemu.

Innym bardzo wygodnym aspektem tego systemu jest utworzenie szeregu zamknięć, który jest otwierany przy użyciu tylko jednego klucza. To bardzo komfortowe rozwiązanie umożliwiające pełną kontrolę nad obiegiem kluczy. Minimalizuje również ryzyko zaginięcia kluczy. Właściciel w tej sytuacji posiada klucz generalny, który otwiera każde wejście.

Wpływ na bezpieczeństwo

System klucza Master Key świetnie sprawdza się we wszelkiego rodzaju sytuacjach awaryjnych. Często wymuszają one na służbach konieczność szybkiego dostania się do pomieszczeń.
Kto podczas pożaru jest w stanie zachować zimną krew i szukać kluczy do kolejnych zamków? Dzięki systemowi możliwe jest szybkie otwarcie całego szeregu zamknięć. Konieczne do tego jest zastosowanie tylko jednego klucza.
Stosowanie tego rozwiązania daje również możliwość przeprowadzenie ekspresowej ewakuacji personelu.

Koszty

Ograniczenie ilości kluczy w przedsiębiorstwie pozwala na długofalowe oszczędności.
W systemie klucza Master Key możliwe jest skopiowanie klucza tylko i wyłącznie przez właściciela systemu, który jest zaopatrzony w odpowiednią kartę bezpieczeństwa. Minimalizuje to ryzyko niepowołanego dostępu niewłaściwych osób do chronionych pomieszczeń. Obieg kluczy w przedsiębiorstwie jest w ten sposób w pełni kontrolowany.

Artykuł zewnętrzny

 

Agata Pajura
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe