Strażacy walczą z ogniem przy autostradzie - AKTUALIZACJA

  • 25.04.2019, 22:13 (aktualizacja 26.04.2019, 09:58)
  • Grzegorz Król
Strażacy walczą z ogniem przy autostradzie - AKTUALIZACJA Fot. Freeimages.
Cztery zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych walczą z ogniem, jaki został zauważony przy drodze serwisowej, tuż obok autostrady.

Pożar wybuchł pomiędzy Jaźwinami a Różą, po stronie pasa w kierunku Krakowa. Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy pali się siano.

- Ktoś je tam wywiózł i podpalił - dodaje.

Na miejscu oprócz dwóch zastępów z OSP w Czarnej i po jednym z OSP w Róży i OSP w Bobrowej jest również policja, której zadaniem będzie ustalenie właściciela siana oraz tego, czy to właśnie on odpowiada za podpalenie.

***

W piątek rano do naszej redakcji zadzwonił właściciel działki, na której doszło do pożaru. Wyjaśnia, że faktycznie siano wywiózł. Miało ono zgnić i następnie być wykorzystane, jako nawóz. Zaprzecza, by to on je podpalił.

- Zrobił to ktoś inny, albo doszło do samozapłonu, w co wątpię - mówi mężczyzna.

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ploki
Ploki 26.04.2019, 07:16
Styrta jest podpalona
Staszek
Staszek 26.04.2019, 00:14
OSP CZARNA na dwa samochody OSP RÓŻA OSP BOROWA

Pozostałe