Na basenie potrzebny mechanik

  • 02.05.2019, 09:14
  • Tomasz Ratuszniak
Na basenie potrzebny mechanik
Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji gminy Dębica ogłosił konkurs na stanowisko mechanika w Kompleksie Basenów Nemo w Pustkowie Osiedlu.

Od kandydatów wymagane jest zasadnicze lub średnie wykształcenie, uprawnienia SEP i książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Pożądane również jest doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

DO obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku mechanika należeć będzie m.in.: dozór i obsługa urządzeń i instalacji, nadzór nad analizatorami chemicznymi, kalibracja urządzeń do uzdatniania wody, kontrola parametrów wody basenowej, czyszczenie filtrów, kontrola wentylacji, odkurzanie dna basenów, czyszczenie linii wody, bieżące prace konserwacyjno-remontowe, przygotowanie basenu zewnętrznego do sezonu letniego i dbanie o teren GOSiR.

Kandydat powinien liczyć się również z tym, że praca na stanowisku mechanika odbywa się w systemie trzyzmianowym, także w soboty, niedziele i święta.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 14 681 85 49 wew. 21 lub bezpośrednio w dziale kadr Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica na Kompleksie Basenów Nemo w Pustkowie-Osiedlu.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 12.05.2019, 11:24
Haha czyj pociotek będzie pracował
Ojbidabida
Ojbidabida 02.05.2019, 09:42
Za ile panie Lipczyński? za miske ryzu? jak w przypadku ratowników?

Pozostałe