Zasiłki chorobowe, macierzyńskie, opiekuńcze – szkolenie w ZUS

  • 02.05.2019, 14:17 (aktualizacja 02.05.2019, 14:25)
  • Janusz Grajcar
Zasiłki chorobowe, macierzyńskie, opiekuńcze – szkolenie w ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pod hasłem Zasiłki chorobowe, macierzyńskie, opiekuńcze bez tajemnic, które odbędą się w Inspektoracie w Dębicy.

Podczas szkolenia eksperci ZUS przekażą przydatne informacje w zakresie: zasad ustalania prawa do świadczeń chorobowych, rodzicielskich, terminów wnioskowania o wypłatę świadczeń, dokumentacji niezbędnej do wypłaty poszczególnych zasiłków, jak również w kwestii współpracy ZUS i płatników składek w zakresie kontroli zwolnień lekarskich. Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych porad ekspertów ZUS.

Program szkolenia:
1. Zasady ustalania i dokumentowania prawa do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa.
2. Zapobieganie wypłacie nienależnych świadczeń - współpraca ZUS i płatników składek w zakresie kontroli zwolnień lekarskich.
3. Indywidualne konsultacje.

W Dębicy szkolenia odbędą się: 10 maja, 24 maja i 31 maja. Początek o godz. 10:00. Zapisy przyjmowane są pod nr. tel. 14 677 94 94 wew. 300.
 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe