Wtorek, 18.06.2019

Dwa złote medale Damiana Tokarza. Kinga Parys także na podium

• 07.05.2019, 09:14 (aktualizacja 08.05.2019, 14:59)
  • Grzegorz Król
Dwa złote medale Damiana Tokarza. Kinga Parys także na podium Damian Tokarz i Kinga Parys podczas zawodów w Łodzi.
Damian Tokarz zajął pierwsze miejsce podczas PCA Polish Grand Prix 2019 w Łodzi. Dębiczanin startował w kategorii First Time Bodybuilder. Sukces odniosła również jego koleżanka Kinga Parys.

Zawody w Łodzi były trzecimi, w których wystartował Damian Tokarz. Podczas pierwszych - w Warszawie - zajął trzecie miejsce. Z kolei w Sopocie był tuż za podium.

- Do trzech razy sztuka - mówi Damian Tokarz.

W Łodzi pokonał ośmiu zawodników i stanął na najwyższym stopniu podium. Tak było w sobotę. A już w niedzielę dębiczanin pojechał do Siedlec, gdzie startował w kategorii Debiuty Open w Kulturystyce i Fitness IBFF&WPF Siedlce 2019. Tam również zajął najwyższe miejsce na podium.

- Teraz myślę o mistrzostwach Europy w Rzymie, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy - mówi o swoich najbliższych planach Damian Tokarz.

Podczas  PCA Polish Grand Prix 2019 w Łodzi startowała także Kinga Parys z Dębicy. W kategorii Bikini Finess Debiuty wywalczyła trzecie miejsce. Z kolei w Pucharze Polski zajęła wysoką, drugą lokatę.