Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

  • 08.05.2019, 08:02 (aktualizacja 08.05.2019, 08:18)
  • Grzegorz Król
Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala
Uraz kręgosłupa, miednicy oraz głowy - to tylko niektóre z obrażeń 48-letniego mężczyzny z Bączałki, który usiłował zatrzymać staczający się samochód.

Do zdarzenia doszło ok. 21:20 na jednej z posesji w Bączałce. Kilka godzin wcześniej, ok. godz. 16 mężczyzna zaparkował samochód marki bmw. Ponad 5 godzin później 48-latek zauważył, że pojazd się stacza.

- Próbował go zatrzymać - mówi asp. sztab. Jarosław Stalec, pełniący obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Pilźnie.

To właśnie jego podwładni obsługiwali zdarzenie, choć doszło do niego w gminie Brzostek.

Właściciel pojazdu - jak wyjaśnia asp. sztab Jarosław Stalec - został wciągnięty pod samochód, który następnie przejechał po mężczyźnie.

- Doznał bardzo poważnych obrażeń i trafił do szpitala - mówi komendant.

Teraz spawa zostanie przekazana do komisariatu w Brzostku i to tamtejsi policjanci będą ją prowadzić.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe