Festiwal zawodów na Rynku w Pilźnie

  • 09.05.2019, 21:34 (aktualizacja 09.05.2019, 22:05)
  • Tomasz Ratuszniak
Festiwal zawodów na Rynku w Pilźnie
W sobotę 11 maja na Rynku w Pilźnie odbędzie się Pilzneński Festiwal Zawodów. Potrwa od godz. 10:00 do 16:00.

- Organizujemy taką imprezę po raz pierwszy, po to by promować zawody. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i osoby dorosłe, bo każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie - zapowiada Anna Smołucha, dyrektor Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia w Pilźnie, pomysłodawczynie festiwalu.

Na Rynku będzie można przejść tzw. ścieżkę zawodów, wziąć udział w konkursie czy obejrzeć pokazy fachowych umiejętności.

Na scenie występować będą dzieci i młodzież, a na wszystkich czekać będzie poczęstunek.

- Swoje stoiska rozstawią też zakłady pracy, które kształcą uczniów. Będzie można skorzystać z doradztwa zawodowego. To oferta nie tylko dla uczniów, którzy dopiero wybierają zawód, ale i dla osób dorosłych, które chcą go zmienić - tłumaczy Anna Smołucha.

Część związana z promocją zawodów potrwa do godz. 14:00. Ostatnie dwie godziny organizatorzy zarezerwowali na zabawę taneczną. Na scenie wystąpi wtedy szkolny zespół muzyczny.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe