W CKP potrzebny specjalista

  • 09.05.2019, 22:29
  • Tomasz Ratuszniak
W CKP potrzebny specjalista
Centrum Kształcenia Praktycznego w Dębicy poszukuje specjalisty do spraw administracyjno-kadrowych. Nabór trwa do 24 maja.

Kandydat na to stanowisko wykazać się musi m.in.: ukończeniem studiów wyższych i 2-letnią praktyką na podobnym stanowisku, lub ukończeniem szkoły średniej i 4-letnią praktyką na podobnym stanowisku.

Preferowane wymagania dodatkowe to m.in.: doświadczenie zawodowe w kadrach w jednostkach oświatowo-budżetowych, znajomość aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem placówki oświatowej.

Ogłoszenie o naborze, zawierające szczegółowe informacje na jego temat, znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego, w zakładce: Nabór na stanowiska pracy.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzyk
Jerzyk 12.05.2019, 14:38
Za jaką stawkę "na rękę" ta praca?

Pozostałe