Kolejna edycja Działaj Lokalnie ruszyła. Zdobądź nawet 6 tys. zł!

  • 10.05.2019, 12:27 (aktualizacja 10.05.2019, 12:48)
  • Grzegorz Król
Kolejna edycja Działaj Lokalnie ruszyła. Zdobądź nawet 6 tys. zł!
Kolejny raz organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z powiatu dębickiego będą mogły ubiegać się o dotację do 6 tys. zł na realizację pomysłów w ramach programu Działaj Lokalnie.

Program realizowany jest Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce i lokalnymi partnerami. Wnioski będą przyjmowane do 5 czerwca tego roku. Składać je można w siedzibie Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu, przy ul. Fabrycznej 12. Partnerami DKB w powiecie dębickim jest gmina Dębica, gmina Pilzno, gmina Żyraków oraz firmy Tikkurila i Firma Oponiarska.
W powiecie dębickim Działaj Lokalnie funkcjonuje od 2010 roku. Przez ten czas udało się zrealizować 130 inicjatyw. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są będą podczas spotkań, które zaplanowane zostały:

  • w Urzędzie Miejskim w Pilźnie, 14 maja, o godz. 16:00, w sali Urzędu Stanu Cywilnego;
  • W Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej (gmina Żyraków) 15 maja, o godz. 15:30
  • w Urzędzie Gminy Dębica, 16 maja, o godz. 15:30, w sali sesyjnej.

Dodatkowe informacje na temat programu Działaj Lokalnie znaleźć można na stronie internetowej Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu (www.dkb.info.pl), w zakładce: OŚRODEK DZIAŁAJ LOKALNIE - DZIAŁAJ LOKALNIE - EDYCJA 2019 (http://www.karierawdebicy.pl/dzialaj-lokalnie/konkurs-grantowy-2019/).

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe