Niedziela, 22.09.2019

Ptasie zabawy przy Akademickiej

  • 10.05.2019, 21:48
  • Tomasz Ratuszniak
Ptasie zabawy przy Akademickiej Natalia i bocian, którego wykonała podczas zajęć plastycznych.
Nieco ponad godzinę temu w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej zakończyła się Noc Bibliotek. O tym, że właśnie trwa świadczyły śmiechy dzieci, które słychać było na zewnątrz przez otwarte okna.

W tym roku Noc Bibliotek odbywała się pod hasłem: Ptaki cudaki, czyli... ptasie zabawy. Zajęcia prowadzone były w Bibliolandii, czyli strefie dla dzieci, oraz w czytelni. Najmłodsi czytelnicy mieli okazję m.in. spotkać się z ornitologiem Sebastianem Sobowcem, wykonywać ptaki różnymi technikami plastycznymi, czy brać udział w ptasich zgadywankach, grach i rebusach.

Jak dzieci bawiły się w bibliotece, i jak udało im się z zamkniętymi oczami narysować godło można zobaczyć na prezentowanych poniżej zdjęciach.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe