Mateusz Cebula znów zwołał sesję nadzwyczajną

  • 10.05.2019, 22:32 (aktualizacja 11.05.2019, 08:11)
  • Tomasz Ratuszniak
Mateusz Cebula znów zwołał sesję nadzwyczajną fot. YouTube
W środę 15 maja o godz. 15:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy rozpocznie się X Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej.

- Na sesji są dwie uchwały. Jedna dotycząca projektu Wspierajmy razem, w którym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej już ma decyzję o dofinansowaniu z Wojewódzkiego Urzędu Pracy na usługi opiekuńcze i musimy przyjąć projekt do realizacji, aby podpisana mogła być umowa - wyjaśnia Mateusz Cebula, przewodniczący Rady Miejskiej.

Dodaje, że sesja zwołana została na wniosek burmistrza, a właściwie na potrzeby MOPS, bo do 16 maja ośrodek musi dostarczyć do WUP uchwałę rady w tej sprawie.

Druga uchwała będzie uchwałą intencyjną i dotyczy zgody rady na złożenie wniosku o dofinansowanie na rozbudowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Drogowców.

      

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 13.05.2019, 12:29
Po co inwestować w PSZOK skoro po przyjeździe do nich z częściami moto typu części metalowe albo lampa/reflektor, a oni mnie odsyłają na szrot, żebym tam oddał. Po to płacę co miesiąc regularnie kasę do spółdzielni, żeby usłyszeć odmowę przyjęcia odpadów? Lepiej, żeby takie rzeczy wyrzucić do zwykłego kontenera? Żenada!
Darek
Darek 10.05.2019, 23:57
Ile kosztuje takie zwolywanie sesji bez sensu??? Radni maja za to kasę dodatkowo???
abc
abc 13.05.2019, 14:17
Dieta radnych nie zależy od ilości posiedzeń w miesiącu. Ale jak na jakimś nie są to mają potrącane.

Pozostałe