Piątek, 19.07.2019

Od IV ligi do klasy B - wyniki

  • 13.05.2019, 09:37 (aktualizacja 13.05.2019, 10:21)
  • Grzegorz Król
Od IV ligi do klasy B - wyniki Piłkarze ze Straszęcina (niebieskie koszulki) skromnie pokonali Czarnovię Czarną.
Piłkarze Igloopolu urwali punkty Izolatorowi Boguchwała i tym samym wicelider IV ligi traci do miejsca premiowanego awansem już 6 punktów. A to oznacza, że po wygranej z Przełomem Besko dębicka Wisłoka, która zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, zrobiła kolejny krok ku temu, by opuścić grono czwartoligowców.

IV LIGA

Ekoball Sanok – KS Pilzno 3:1 (1:1)

1:0 Kokoć (3), 1:1 Cichowski (42), 2:1 Adamiak (46), 3:1 Kuzio (90+4).

Pilzno: Mazur – Siemek (55 Anioł), Kędzior, Florian, Cichowski, Ziaja, Szydło (75 Chmielowski), Mazur, Tomasiewicz, Wolański, Kwaśniczko, Bytnar.

Wisłoka Dębica – Przełom Besko 5:0 (0:0)

1:0 Sojda (59), 2:0 Łanucha (62-karny), 3:0 Rębisz (74), 4:0 Rębisz (83), 5:0 Łanucha (87).

Wisłoka: Dybski - Król, Cabała, Hus (64 Remut) - Sobczyk (58 Zygmunt), Łanucha, Wrzosek (77 Pęcak), Rębisz - Lubera (71 Stypa), Sojda (79 Pulak), Barycza (43 Bożek).

Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2:2 (2:0)

1:0 Socha (7), 2:0 K. Rokita (11), 2:1 Zieliński (60), 2:2 Zieliński (90).

Igloopol: Psioda - Ligęzka, Wanat (47 D. Rokita), Socha, Smagacz, Syguła (71 Stańczyk), K. Rokita (61 Mrozowski), Janus (81 Nalepka), Stefanik, Machnik, Pyskaty (83 Gongora-Valdes).

 

V LIGA

Chemik Pustków Osiedle – Sparta Chorzelów 2:2 (0:1)
0:1 Pazdro (6), 0:2 Glica (59), 1:2 Balasa (62), 2:2 N. Nędza (70).
Chemik:
Betlej – Jezuit, D. Nędza, N. Nędza (89 Kochowski), Kucharski, Kopacz, Haracz, Gwóźdź, Gawryś, Balasa, Wicher (75 Madej).

Kamieniarz Golemki – Lechia Sędziszów Małopolski 2:1 (0:1)
0:1 Lesiński (41), 1:1 Juszkiewicz (49), 2:1 Kantor (90+3).
Kamieniarz:
Kochan – Piecuch, Toczyński (63 Sitko), Ciołek, Krawczyk, Zięba, Juszkiewicz, Kantor, Kurek, Olędzki (75 Kutrzuba), Pasik.

LKS Wiewiórka – LKS Głowaczowa 5:1 (2:0)
1:0 K. Kaczor (20–k), 2:0 B. Białogłowicz (43), 3:0 K. Czerwiec (63), 4:0 Grdeń (75), 4:1 B. Knych (80–k.) 5:1 Pisarek (89).
Wiewiórka:
J. Białogłowicz - Grdeń (76 Smagacz), B. Sujdak, Jędrzejczyk, K. Kaczor, D. Kaczor, Pisarek, M. Czerwiec, K. Czerwiec, R. Czerwiec (83 Bryk), B. Białogłowicz (80 Szuba).
Głowaczowa: Ostaszewski - Socha, S. Knych (80 Kutrzuba), Nowak, Czerwiec, Kołodziej, B. Knych, Manzo, Bielański, Majewski (80 Koziara), Ryng.

A KLASA, GRUPA I

Paszczyniak Paszczyna – Strażak Lubzina 3:2 (2:0)

Dla Paszczyny: Pyskaty (7), Ortyl (41), R. Chorąży (85).

Paszczyniak: B. Wolak (46 Kucharski), Chmura, Różak, S. Wolak (46 Dziedzic), D. Wolak, Tokarz, Świętoń, Pyskaty (83 R. Chorąży), Podjasek (89 Cebulak), Ortyl (62 Kusibab), W. Chorąży (26 Nowak).

A KLASA, GRUPA II

Brzeźnica – Jamnica Dulcza Wielka 2:3

Dla Brzeźnicy: Jaskot (8), Tabor (27 – samobójcza).

Brzeźnica: Gawęda, Mikulski (72 Dybowski), J. Gaweł (46 Drąg), Golec (76 Kania), Jaskot, Kitrys (46 Pęcak), Kosiński, Liszcz (76 Sikora), Napora (46 Pikuła), Strzałka, Wicek.

Straszęcin – Czarnovia Czarna 1:0 (0:0)

Dla Straszęcina: Kutrzuba (47).

Straszęcin: Bogdan, Ferenc (73 Depowski), Zassowski, Poproch, Panek, Kutrzuba (70 Szydło), Kurdziel, Kluk, Grych, Giermata (37 Janas), Gąsior (90 Banuch).

Czarnovia: Żydek (64 Wolak), Balasa, Kubisztal, Mazur (73 Kujawski), Szacik (25 Bałut), Świerczek (69 Łukaszewski), Augustyn, Miazga, Siwula, Tryba, Ziarko.

Żyraków – Team Przecław 2:0 (2:0)

Dla Żyrakowa: Kalita 2 (21, 39).

Żyraków: Czarnik, B. Jaszcz, Kusek, Kalita (70 P. Jaszcz), Kawa, Kieta (88 Książek), Kocoń, Kujawski, Kurczyk (65 Piłat), Lubera (69 Łapa), Mitan (84 Grych).

Stasiówka – Wisłoka II Dębica 1:3 (1:0)

Dla Stasiówki: Śliwa (39).

Dla Wisłoki II: Konik (51), Kępa (71), Nowak (84).

Stasiówka: Ciurkot, Ciebień, Malinowski, Matłok, Mądro, Rojek, Siop, D. Strzałka, A. Strzałka (68 Pociask), Szymaszek, Śliwa.

Wisłoka II: Kępa, Bieszczad, Jaje (73 Napora), Konik, Kowalewski (85 Kot), Kozioł (87 Hamdane), Kubisztal, Łyczko, Mazur (87 Kopala), Nowak, Ryba (73 Napora).

Łęki Górne – Orły Borowa 3:1 (2:1)

Dla Łęk: Tabor (19), Urjasz (28), Jurczyński (52).

Dla Orłów: Kieraś (15).

Łęki: Barycza, Bielak, Korzecki (60 Kula), Łazowski (86 Książek), Rogowski, Sokół, Tabor (82 Bryk), Żurek (90 Wadas), Jurczyński, Cesarz, Urjasz (77 Nalepka).

Orły: Kądzielawa, Knych, Stec, Machaj, Ciebień (60 Kaput), Chytaj, Kieraś, Krawczyk, Łękawa, Smagacz, Waśko.

Pustków – Zasów/Mokre5:1

KLASA B

Dąb Żdżary – Baszta Zawada 0:1 (0:1)

Dla Baszty: Wilczyński (40).

Dąb: Godziński, Gawlik, Cyboroń (55 D. Wantuch), Bieniasz, P. Wantuch, Jop, Kolak, Ligęska (55 Rogus), Świerczek, Tworek, Wojciechowski.

Baszta: Sajdak, Bandzyra, Kęder, Marć (6 R. Strzałka), Matyjewicz (75 Sarama), S. Radoń, J. Radoń, Setlik, Siwula, Szpunar, Wilczyński (90 Chmielowski).

Dąbrówka Stara Jastrząbka – Brzostowianka Brzostek 0:3 (0:1)

Dla Brzostowianki: Hołowicki (35), Wojdyła (55), Stanek (60).

Dąbrówka: Klęk (55 Ćwiok), Kubat, Wolak, Potępa (70 Jachym), Minorczyk, Waśko, Piękoś, Durołek, Drozd (60 Ł. Czuchra), S. Czuchra (46 Marć), Czuba.

Brzostowianka: Furman, Kędzior (89 Szafran), Hołowicki (76 W. Szukała), Machaj, Stanek (62 Kalita), Nowicki, Zastawny, Wojdyła, Potrzeba, Dziedzic (85 M. Szukała), Boroń.

Góra Motyczna – Borkovia Borek Wielki 1:4 (0:4)

Dla Góry: Skóra (66).

Góra Motyczna: Jarosz, Ciurkot, Strzałka, Szkutak, Słota, Curyło, Dydo (46 Kubek), Kobos (46 Tęcza), Pietrucha, Skóra, Szymaszek.

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe