Krystek w sali Szczerbińskiego, Papke i Martyniuk w pozostałych

  • 13.05.2019, 22:44
  • Tomasz Ratuszniak
Krystek w sali Szczerbińskiego, Papke i Martyniuk w pozostałych Anatol Martyniuk i jego przyjaciel Iwan Golejko, podczas wernisażu.
Malarstwo i akwarele Adama Papke i Anatola Martyniuka, oraz retrospektywną wystawę Marka Krystka, oglądać można przez najbliższymi miesiąc w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ryszard Kucab otwierając w sali im. Franciszka Szczerbińskiego retrospektywną wystawę Marka Krystka, nie ukrywał, że zmarły w lipcu 2017 roku artysta był jego przyjacielem. Emocjonalnie więc to ta ekspozycja jest mu najbliższa. W żaden jednak sposób  nie umniejsza to prezentacji prac Adama Papke i Anatola Martyniuka, które oglądać można w salach głównej i audiowizualnej. A zobaczyć ją naprawdę warto.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 14 maja, a poniżej zdjęcia z wernisażu. 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosc Wystawy
Gosc Wystawy 14.05.2019, 06:53
piękne obrazy, może warto kupić zamiast chińskich ozdóbek do domu, a jest w czym wybierać

Pozostałe