Pamięci Leszka Prokuskiego

  • 14.05.2019, 09:09
  • Janusz Grajcar
Pamięci Leszka Prokuskiego
Czwarty Memoriał Leszka Prokuskiego w Tenisie Stołowym pod patronatem burmistrza Mariusza Szewczyka rozegrany zostanie w niedzielę 19 maja w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] do piątku 17 maja do godz 20:00. W treści trzeba wpisać: imię i nazwisko, datę urodzenia, klub/miejscowość. Szczegółowych informacji udziela Marek Worek pod nr. tel. 882 109 470.

W turnieju mogą startować wszyscy, zarówno zawodnicy i zawodniczki posiadający licencje zawodnicze bez ograniczenia ligowego, jak i zawodnicy nie posiadający licencji. Opłata startowa wynosi 15 złotych (będzie pobierana w dniu turnieju).

Program Memoriału:
9:00-9:30 – przyjmowanie opłat startowych
9:30 - uroczyste rozpoczęcie turnieju
16:00 – przewidywane zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród

Obowiązuje system pucharowy do dwóch przegranych meczów.

 

Janusz Grajcar

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe