Tadeusz Pieczonka dyrektorem, zarząd szuka inspektora

  • 15.05.2019, 08:08 (aktualizacja 15.05.2019, 08:29)
  • Grzegorz Król
Tadeusz Pieczonka dyrektorem, zarząd szuka inspektora Tadeusz Pieczonka został dyrektorem Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Na zdjęciu z radną Rady Miejskiej w Pilźnie Barbarą Srebro.
Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy szuka inspektora ds. dróg. To stanowisko zwolniło się po tym, jak dyrektorem Wydziału Architektury i Budownictwa w starostwie objął Tadeusz Pieczonka.

To on wcześnie pełnił funkcję inspektora w ZDP. Z kolei dyrektorem Wydziału Architektury i Budownictwa został po tym, jak w lutym tego roku zmarł Wiesław Kania. Więcej na temat Tadeusza Pieczonki przeczytacie Państwo w najnowszym Obserwatorze Lokalnym, który do sprzedaży trafił wczoraj, 14 maja.

Osoby, które chcą ubiegać się o funkcję inspektora ds. dróg mogą składać dokumenty w sekretariacie ZDP, w budynku Starostwa przy ul. Parkowej 28, w pok. 533.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
erkety
erkety 20.05.2019, 10:35
co by tu nie powiedzieć to Pan Tadeusz to konkretny i rzeczowy człowiek
Jadwiga M.
Jadwiga M. 15.05.2019, 09:25
Gratulacje ! Bardzo dobry wybór!!!!

Pozostałe