Czarna wygrała turniej BRD - zdjęcia

  • 15.05.2019, 08:50 (aktualizacja 15.05.2019, 09:13)
  • Grzegorz Król
Czarna wygrała turniej BRD - zdjęcia
Uczniowie Publicznej Szkoły w Czarnej zdominowali kolejny raz turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wygrali w dwóch kategoriach wiekowych oraz zgarnęli wszystkie nagrody indywidualne.

Turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy. Zanim uczestnicy wjechali na rowerach do miasteczka ruchu drogowego, to musieli zmierzyć się z testem pisemnym i wykazać znajomością zasad pierwszej pomocy przedmedycznej. Oceniali ich st. sierż. Katarzyna Jędrzejczyk oraz mł. asp. Wojciech Micek z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Dębicy.

W kategorii 10-12 lat pierwsze miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej, druga była Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, a trzeci Zespół Szkół w Pustkowie. Indywidualnie zwyciężyli uczniowie PSP w Czarnej. Pierwszy był Mateusz Kubicki, drugi Miłosz Szkodziński, a trzecia Olga Jensz.

W kategorii 13-16 lat znów najlepsi byli uczniowie z PSP w Czarnej, drudzy ci z SP nr 10 w Dębicy, a na trzecim miejscu znaleźli się uczniowie z PSP w Brzeźnicy. Czwartą lokatę wywalczyli zawodnicy z PSP w Jaworzu Górnym. Indywidualnie zwyciężyli Kamil Waśko (I miejsce), Eryk Szęszoł (II miejsce) i Wiktoria Igras (III miejsce). Wszyscy z PSP w Czarnej.

 

Grzegorz Król

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe