Medale zawisły na piersiach sześciu strażaków

  • 17.05.2019, 23:14 (aktualizacja 17.05.2019, 23:50)
  • Tomasz Ratuszniak
Medale zawisły na piersiach sześciu strażaków
Odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe odebrali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy podczas swojego święta. Obchody Powiatowego Dnia Strażaka odbyły się w czwartek na placu pod remizą. Poprzedziła je msza święta w kościele Miłosierdzia Bożego.

Najwyższe odznaczenie wśród wyróżnionych trafiło do Marka Popławskiego. Odebrał on brązową odznakę Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej.

Pełną listę tych, którzy otrzymali medale za zasługi dla pożarnictwa, oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe, publikujemy w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 21 maja.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe