W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 20.05.2019, 18:51
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Dwudziesty pierwszy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nie wiem czy to dobrze
nie wiem czy to dobrze 26.05.2019, 19:37
I pomyśleć, że z małej chmury potężne deszcze leją !
Ela
Ela 26.05.2019, 04:07
Chcieliście Szewczyka i Rokosza to teraz macie
taki tam
taki tam 24.05.2019, 19:49
Policzmy 150 tyś na rok.
Płacę za wodę 50 zł/mies x 12 = 600zł/na rok

150000/600 = 250 rodzin

250 rodzin czyli 2,5 bloku musi się składać na pensje nieroba !!!!

Za zeszły rok nadpłata 50 zł i nagle zrobiła się niedopłata 7zł.
Właśnie przyszła podwyżka od czerwca.

Pier.... nie płace, wody mi nie odetną.
Pawel
Pawel 23.05.2019, 12:32
Potężna podwyżka za wywóz śmieci, odległości do pokonania te same, częstotliwość wywozu śmieci bez zmian, lista rzeczy które są wyłączone z wywózki czyli "płać i sam sobie wywalaj w PSZOKU" jest coraz dłuższa. W innych normalnych krajach jest segregacja na papier i plastik ( nikt się nie bawi w bio/ szkła itd ) to się robi chore, sami mamy segregować najlepiej to jeszcze wymyć opakowania żeby było czyściutkie. Podwyżka może być podyktowana podniesieniem cen paliw ale nie tak ogromna jak teraz. Chyba nie zatrudnili takiej ilości dodatkowych pracowników że trzeba było im zapłacić ( przecież większość śmieci i tak mamy sami segregować ) ....
tut
tut 22.05.2019, 11:16
To powie ten pan Cebula gdzie mieszka czy nie powie ?
demon
demon 27.05.2019, 08:34
przecież powiedział - w lokalu mieszkalnym hahahah
Nie lubię natrętów
Nie lubię natrętów 26.05.2019, 19:40
A co ? Chcesz do niego z flaszką wpaść.
Henryk
Henryk 22.05.2019, 09:18
Nieładnie, bardzo nieładnie Panowie włodarze
Pleban
Pleban 21.05.2019, 20:52
Miasto bogate, w budżecie pewno nadwyżka to można dawać podwyżki. A tak serio to chyba nie tak miało to wyglądać
Ziggy Stardust
Ziggy Stardust 21.05.2019, 20:32
O co tak się ludziska pieklicie, wszyscy dostali podwyżki. Jedni wody i śmieci a drudzy to samo +pensje. A tak serio to mieszkańcy mają to co wybrała większość a skutki odczuwa cała społeczność.
dymisja
dymisja 21.05.2019, 14:51
Jesli Szewczyk w debacie mowil ze podwyzek nie bedzie, a wiedzial ze beda i maczal w tym palce to jak to nazwac?
wodnik
wodnik 21.05.2019, 13:59
A ile stary emeryt a nowy Z-ca Prezesa nas mieszkańców doi ?
nie sadze
nie sadze 21.05.2019, 14:49
Top secret. Obydwa Mateusze draza temat pana Ch. to sie nagle wyciaga tematy mieszkania ich. Przypadek?
Admos
Admos 21.05.2019, 17:12
Jeśli mnie pamięć nie myli, to OL pisał o p. Chmurze, więc argument z pewnej części ciała, która znajduje się poniżej pleców.
rycerz
rycerz 21.05.2019, 17:08
Nie pisz Ty może " Ch." bo to się różnie różnym kojarzy. Proponuje normalnie, pan Chmura. Chyba ,że ma wyrok to musi być "Ch."
wnerwiony
wnerwiony 21.05.2019, 11:34
Wybrańcy zarobią więcej reszta zapłaci większe rachunki. równowaga musi zostać zachowana. i nie ma co sie pieklić że nie tak miało być, tylko zcząć robić coś żeby tak nie było
jajokok
jajokok 21.05.2019, 10:16
to nie tak miało wyglądać, Wolicki jaki był to był a miał odwagę zamrozić wynagrodzenie zarządów miejskich spółek na lata. nie kupuje wytłumaczenia że fachowcy muszą zarabiać bo inaczej odejdą do prywatnego sektora. To niech odchodzą, może na ich miejsce znajdą się lepsi i mniej zarabiający
hehehe
hehehe 21.05.2019, 12:17
zamroził i doprowadził miasto na skraj bankructwa bo sprowadził takiego skarbnika że pożal się Boże, pewnie za 1000 zł miesięcznie to efekt był hehehehe
?
? 21.05.2019, 12:16
Jacy fachowcy ?
wstyd
wstyd 21.05.2019, 08:58
Jest nowy dyrektor w wodociągach, to trzeba etacik sfinansować a co! A skąd dyrektor? Ano z komitetu wyborczego Szewczyka!
hehehe
hehehe 21.05.2019, 16:14
A emerytura nie starcza Derektorowi ?
skandal
skandal 21.05.2019, 08:57
Skoro Szewczyk mówił, że nie będzie podwyżki, to niech nam teraz pokryje różnicę!
katamaran młody
katamaran młody 21.05.2019, 07:44
a tam taki szczegół że Burmistrz nie mówił że woda podrożeje. Nie mówił no i co z tego, o śmieciach też nie m owił no i co? ano podrożało
Teddy
Teddy 20.05.2019, 21:10
Miasto bogate to i stać na super pensje. W sumie wszystko już zrobione to można szaleć
tomasz_gorczyca48572
tomasz_gorczyca 20.05.2019, 20:00
Przecież po wyborach wszystko jest w Dębicy super. Super pensje, super podwyżki, super dziura budżetowa, super zadłużenie, super współpraca radni - burmistrz, super budżet obywatelski na rok 2019, super wsparcie dla piłki nożnej, super atmosfera na sesjach rady miasta.
doświadczony
doświadczony 20.05.2019, 23:44
nikt za takie pioeniadze z biznesu nie przyjdzie zarzadzac miastem, przykre ze wytyczne prezesa Kaczynskiego spowodowały ze stracilismy szanse na fajnych kompetentnych ludzi do rzadzenia ....
prawda
prawda 21.05.2019, 07:06
No tylko taki Szewczyk się nadawał...
no
no 21.05.2019, 10:52
Jeszcze kutrzeba próbował ale ludzie nie chcieli
no no
no no 21.05.2019, 11:57
Tak jak Michonia i Gorczycy nie chcieli.
no no no
no no no 21.05.2019, 18:27
Hehe ale kutrzeby porażka była bardziej sromotna i do dziś niektórzy nie mogą się pozbierać
gr
gr 20.05.2019, 19:13
czy w czarnej wicewojtem bedzie pan madura k. ?

Pozostałe